Změna cen webhostingu

Podpora > Ostatní a fakturace > Změna cen webhostingu

Měníme naše ceny

 

Od 1. 12. 2022 navyšujeme ceny pro naše placené programy, abychom vám byli schopni i nadále zajišťovat stejnou kvalitu služeb jako doposud. Program Zdarma zůstává bezplatný, u programu Základ se cena zvyšuje na 26 Kč za měsíc při platbě na jeden rok a u programu Komplet cena naroste o 10 Kč měsíčně. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.  Ceny za prodlužování domén se aktuálně nemění. 

Proč se naše ceny mění?                                     

Neustále pracujeme na tom, abychom poskytovali co nejlepší služby. Abychom se nadále mohli rozvíjet a zároveň pokrývat zvyšující se náklady na provoz, poprvé v historii našeho projektu navyšujeme ceny. 

Jak naše služby dále rozvíjíme?

Pro pro prémiové uživatele jsme v poslední době:

  • zřídili základní DDOS ochranu, která chrání jejich webové stránky,
  • zrychlili načítání všech stránek až o 50% implementací nového protokolu HTTP/2 implementovali nový protokol HTTP/2, který zrychlil načítání všech stránek až o 50 %,
  • přesunuli weby na nové extra rychlé NVMe disky.

Pro všechny uživatele jsme také zprovoznili nejnovější PHP 8.1

Rádi byste si prodloužili služby za původní cenu?

Využijte poslední šanci na levnější provoz svého webu a prodlužte si služby ještě před zvýšením ceny. Při nákupu předplatného do 30. listopadu vám garantujeme stávající ceny na vámi zvolené období, tak dlouho neváhejte!

 

PRODLOUŽIT ZA PŮVODNÍ CENU

 

Když zdarma není zdarma

Naší prioritou vždy bylo nabízet našim zákazníkům možnost pořídit si webové stránky zdarma. Celkem poskytujeme hosting pro 30 000 webů a naše neplacené služby využívá i mnoho škol a neziskových organizací. Abychom byli schopni zajistit provoz těchto služeb, potřebujeme nabízet také placené varianty, ze kterých pak neplacené varianty financujeme. Zakoupením placených tarifů nejen získáte mnoho výhod, ale také podporujete tyto projekty s námi. 

Chcete pomáhat s námi?

Využijte možnost prodloužit provoz svého webu za původní cenu.

 

KOUPIT ZA PŮVODNÍ CENU


Odstoupení od smlouvy

V případě nesouhlasu se změnou parametrů máte právo od uzavřené smlouvy odstoupit. V takovém případě stačí na další výzvu k platbě odpovědět, že o službu za těchto podmínek již nemáte zájem. Pokud vlastníte  doménu 2. řádu, můžete ji následně převést k jinému poskytovateli.