Vrácení peněz za služby

Podpora > Ostatní a fakturace > Vrácení peněz za služby

Ať už se rozhodnete zrušit objednávku z jakéhokoliv důvodu, napište nám o tom co nejdříve. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc a vracíme peníze za nevyčerpané služby. Pokud se jedná o problém technického rázu, kontaktujte nejprve naši podporu, která vám pomůže problém vyřešit. 

 

Na dokladu od nás obvykle máte platbu za doménu a za hosting. Neplatí to ale  na 100%. Zkontrolujte si prosím nejdříve co máte na dokladu vy. Vrácení peněz se řídí Všeobecnými smluvními podmínkami, konkrétně čl. 11.7. Závěrečná ustanovení. 

 

Rozmysleli jste si objednávku webhostingu?

Objednávku webhostingu můžete zrušit do 14 dnů bez udání důvodu.  Budeme, ale rádi pokud nám ho napíšete. Pomůže nám to ve zlepšování. Peníze je možné vrátit na základě opravného daňového dokladu (dobropisu). Postupem Vás proveden naše fakturační oddělení.  

 

Rozmysleli jste si nákup domény?

Doména je unikátní vám “na míru” upravený produkt. Vybrali jste si přesný název a  koncovku. Doména je předmět okamžité spotřeby a částku bohužel nelze vrátit. Doménu si můžete samozřejmě přesunout k jinému poskytovateli webhostingových služeb nebo ji zkusit prodat.