REKLAMNI BANNER - nasilna uprava kodu

ano - uz mi to pride docela trapne jak se tim kazdy ohani ze je to podminkou hostingu - nikde nerikam ze tomu tak neni... jen... me docela mrzi ze je s tim spjato to ze NEKDO DO MEHO DILA NAPISE TAKOVOU ZMET KODU!... a... kdyz budu mit stranek hodne - asi se z toho zblaznim az to budu muset ze vsech mazat - KDYBY se to vkladalo virtualne je to pohoda...

hele... rembrantovi by asi take vadilo kdyby mu do jeho obrazu nekdo neco dodelaval... a ja strnaku beru jako sve dilo...
>NEKDO DO MEHO DILA NAPISE TAKOVOU ZMET KODU!

ty delas, jako kdyby si nikdy nevidel zadny vymenny system... tak to vypada, ze vsechno co nenapises ty, je zmet kodu :-)))

>rembrantovi by asi take vadilo kdyby mu do jeho obrazu nekdo neco dodelaval...

uz jsem to jednou psal - dej si to na svuj hosting na svou domenu - nikdo ti na to ani nesahne! rembrant by to asi take maloval na sve platno...

:-)))

btw: ten kod co si nerozumi s tim banerem jsi porad neukazal, takze zacinam mit pocit, ze s tebou je take zajimava diskuze...

m.s.
eee... mno newim proc bych sem mel davat ten kod kdyz mi ho tu kazdej cpe... :)

nevim proc se to nesnasi... jednoduse jsem to dal do tabulky

...
<tr>
<td align="center">

<!-- reklamni tag --!>

</td>
</tr>
..

takze nejen ze se align totalne ignorovalo :D ale udelala se mi tam i takova mezera ktera tam tedy byt nema! :P ... v normalni tabulce o dvou radcich...

mno a kdyz sem umistil banner do position=absolute a chtel posunout 5px nekam... tak se nic nedeje...
2wdolek: a proc bys neco ze svych stranek potom mazal??? prekpokladam, ze originaly mas na lokale, ze je updatujes na lokale a na web je pak pouze kopirujes, takze kdyz se ti tam vlozi reklama, tak ti to muze byt uplne jedno... krom toho uz tady myslim padlo reseni... pokud pouzivas php, tak si staci nechat reklamu vypsat do jednoho souboru a ten pak inkludovat... a co se tyce toho tveho prikladu... zkus napsat poradnou tabulku, kde bude mit bunka <td> sirku 496 a nic nebudes muset centrovat, protoze tam uz an to nebude misto :o) ted jde jenom o to, jestli dokazes takovou bunku umistit... to se dela tak, ze napr. vlevo od ni das jinou, kterou vyplnis textem nebo pruhlednym obrazkem dane sirky. stejny zpusob se da pouzit i shora... ale proc se namaham... clovek, ktery dela HTML od roku 1996 by to mel mit v malicku (i kdyz sledovanim tehle diskuze o tom silne pochybuji :o) tohle je muj posledni prispevek, protoze komu neni rady...
mmm mno reseni ktere tu menujes je teda dost... bych rekl... lami... mozna to tak delaji profici :) ale... ... vem si ze ma tabulka 100% w a 100% h :) ... proste... spravne by to melo fungovat jak rikam ja - a to bohuzel z nejakeho zajimaveho duvodu nejde :'(

mozna... to vlcaku nema cenu semnou mluvit o necem o cem nevis o co presne de... taghle ti kazde forum reknu dalsi struhujici novinu o ktere si nevedel takze je to zbytecne... a asi nejsem schopen napsat sem vse... :P takze... :P todle nema cenu... :'(
2wdolek: tak sorrrry... vsichni se ucime... zkus popsat, jak by ta stranka mela vypadat (kde chces mit banner, jak se ma chovat - ma byt porad ve stredu a neco od horniho okraje... ma byt neco vedle nej, pod nim) a treba to nejak dame dohromady... takovou tu kostru, ktera se bude chovat podle tvych predstav a do niz si budes moci vkladat co chces. zitra bych se na to mrknul a pripravili bychom nejakou fungujici html sablonu...
o to ani nejde... ani nevim co budu delat :) ale... proste... hned todle mi neslo :P nech to plavat... ale diky
Tahle diskuse fakt ztrácí úroveň. Wdolkovy jsme tu nabídli zcela elegantní řešení a on si stále mele svou.
Koukal jsem na Tvý stránky a fakt nevidím žádnej problém v tom, aby se reklama umístila nahoru doprostřed. Je to úloha ze základů HTML, u který ani nemusíš řešit, jestli ten či onen prohlížeč podporuje to či ono.
Co se týče prasení kódu, tak opravdu není nic jednoduššího, než to udělat jak říkal Lukasik. Include v PHP. Pak máš v kódu stránky jen jeden řádek, kterej rozhodně není prasení kódu.
Asi to bude spíš opravdu Tím, že nevíš co bys vlastně chtěl.
No nic, doufám, že budeš úspěšnej jako Rembrandt :-)
Zakomponovani reklamy do designu stranky - viz: vyletnik.unas.cz
nevim co si o wdolkovi myslet (nebo vim?) :-)))
vubec bych se do toho zapojil, ale vadi mi, jak napadas (zvlast ze zacatku) neco and/or nekoho, pricemz to vypada, ze chyba and/or neschopnost je nekde uplne jinde... na tvou obhajobu jsem te vyzval aby jsi uvedl konkretni pripad (a nic) - no a pochopit, ze ta zmet kodu je nutna (a byla i NIXNETU) pro funkci statistiky a zobrazovani reklamy (tudiz nelze pouzit jen to tvoje IMG) asi nejsi schopen - ovsem jestli uz se to snazis pochopit od roku 1996, tak to neni prilis dobre :-))) myslim to rejpave, ale rozhodne ne zle (nebo jo? :-) tak snad na me nepostves nejakou kletbu woodo :-)

to ondra:
proc je ten clovek vpravo na fotce zcenzurovanej (a tvrde!) :-))) nechce chodit do kopcu? :-)

m.s.
4Ondra: Já bych ten pruh s reklamou natáh až nadoraz k té nabídce. Vzníká tam takový hranato-kulatý býlý místo.

Btw: já si navrhl úvodní rozcestník na míru reklamě (rozměrově) :-)
viz.: ondrejhlavac.wz.cz
Martin s: To je holka, ktera se nechtela fotit
ve skutecnosti proste neni ani na predloze. A domalovat bych ji neumel :o)
Andrew: Ono to nejde, vzhledem k tmu, ze je to v jinem frame. Taky me to napadlo, ale musela by se reklama nacpat do zvlastniho frame - a pak by vadila.
Andrew: Jo hezky. Akorat mi priste pripomen, ze si mam vypnout odstranovac reklamy ;o)