nezobrazovanie "pathway" v address bar prehliadača

zdravím,
mám tento problém už dlhodobo, ani neviem, či mi to vôbec niekedy fungovalo.
A síce, nezobrazuje mi v "address bar" prehliadača celú "pathway", keď klikám po jednotlivých stránkach, podstránkach.

Nech idem kamkoľvek na stránke, vždy je v "address bar" len základná stránka (praktický príklad: ak niekomu preposielam prelink na nejakú podstránku web stránky, vždy zobrazí len základnú stránku a dotyčná osoba musí to, čo som chcel poslať, hľadať sama)

Možno je to pre vás hračka, pravdepodobne mi niečo chýba, poradili by ste mi, prosím ?

vopred ďakujem

lubo (zdruzeniesofia.xf.cz)
Zvolil jsi zpusob html kodu takovy, ktery se chova, jak popisujes. Je to delane framama.
Proc se nemeni adresa? Protoze se adresa skutecne nemeni. Kliknes na menu, ktere je jako samostatna stranka. To ma target na stranku s obsahem, ktera je ve framu vedle. Ano, ta stranka se zmeni. Ale hlavni stranka zustava porad stejna, konstrukce s ramy, ram menu, ram obsah.

Nejlepsi reseni bez velkych zasahu by asi bylo pomoci php include.
Nebo v html do kazde stranky pridat iframe s menu. A jeste jeden pro pravy sloupec.

V mem okne neni ani cele menu videt a rolovani tam nemas. konci mi to tlustou polozkou Dakujeme. Dal uz nic nemam a neda se tam ani dostat.