LINUX

... tak se mi temer podarilo (po udesne deinstalaci gnome, nejak mi nesedlo) nainstalovat, a hlavne teda prekompilovat ano pratele, prekompilovat KDE 3.0.2 ... vypada ... no xpcka sou proti nemu osklive kacatko (jen 64MB pameti v mem starem pc je mu malo ... :)
>> MMC.: mandrake je asi vostrej maj to vsichni

Tak ostrý nevím. Jeho hlavní výhoda je jednoduchost. Tuhle distribuci vřele doporučuji úplným začátečníkům. Jednoduchá instalace i ovládáni.
RedHat není špatný (měl jsem ho před mdk), ale myslím si, že je spíše určen pro zkušené lidi. Však RedHat je nejrozšířenější jako Web server. Nevím, možná, že na tomto serveru běží právě RedHat. Sorry Miro, pokud se pletu.

>> WINE

Konfiguraci mám nastavenou právě z Windows 98 (tu mám nainstalovanou).
Trošku jsem si s tím pohrál a zdá se, že to asi funguje. Problém je ale v konfiguraci klávesnice. Dívál jsem se do dokumentace a tam píšou něco o souboru /windows/x11drv/keyboard.c. Zjistil jsem, že tento soubor na mém disku neexistuje. Co s tím?

To je pro dnešek vše. Tak pa někdy.
Tomík.
tenhle soubor mas bud u kde v baliku hwdata-8blabla ... a nebo v X-Free86 devel baliku, to sem resil taky ... cely wine se musi znova prekompilovat ... ale na to se vykasli me to de i bez toho ... proste jedu na klavenici kterou mam nastavenou XFree serverem ...

mira ... nejede mi ani jeden icq klient ... sorry spravim to zejtra ... ale mam problem s kde ... vona neni oficialni distribuce v rpm tak sem sah po zdrojich ... mam vsechny devel knihovny takze kompilace i instalace ok, ale potiz je v tom ze to nehodilo jedinej warning, a dyz se pousti prudi ze nemuze spustit kdeinit ... a nespusti aRTs servr a tak ale desktop nabehne ... stava se to hned v prvnim bode "Initializing interprocess comunication" ale kdyz dam Okay tak zmizi loader obevi se plocha a panel ... a vsechno bezi ... jenom se neudelaj startup tasky ... kde muze bejt chyba ? jak mam donutit kde aby logovalo, pak by to bylo lehky ... jenze v systemu nejni jedinej log.a pri kompilaci i instalaci to bylo jak rikam bez warningu ani porusenejch zavislosti ... bylo to uplne cisty ...
eeh asi me ted budete mit za dementa ale co je DCOP ?
DCOP (komunikační protokol desktopu)

Aspoň jsem to tak našel. A jak se tak dívám, tak to má něco společného s KDE 2.x

Zkuz vyhledávače a do něj zadej "DCOP"
Red Hat 7.2 RULEZZ :) a je to MIDNIGHT commander :) sem se musel smat pri tom prvnim clanku :) LOL :)))))))))
RE : Anpetu Wi ... no a ... nejsem vsevedouci ... nejsem na to zadnej odbornik a todle byla moje prvni zkusenost ... mmc. presedlal sem na vlastni jadro a Debian ... je uzasnej ... jo a lepsi Winmanager nez je WindowMaker sem nevidel ...