Fórum > Mimo téma > Co komu chybí?

Co komu chybí?

Autor: Laura
Datum: 20.4. 2005 22:51
Ehm, takže... hodina pokročila, nacházím se v poněkud podroušeném stavu a zcela zjevně nezaostřuji, takže jsem přečetla téma předchozího threadu špatně. Ale to neva, alespoň mě to inspirovalo k založení tohoto vlákna. Nuže, pánové a dámy, co vám chybí?

Mně další láhev portugalu - to nepochybně... ;-)
Potom tak dva roky prázdnin, 246 000,- na splacení dluhu, patnáct stupňů celsia k současné teplotě vzduchu, hudba naživo a moct se povalovat... To bych vážně uvítala...
Autor: hanyZ
Datum: 20.4. 2005 23:42
Poslední dobou mi chybí především volný čas a energie, což souvísí s tím, že mi chybí peníze. Kdybych měl dost peněz, nemusel bych dělat práci, která mi vysává energii a zároveň měl dost volného času a mohl tak dělat věci, co mě baví.

Takže v podstatě jsem na tom podobně, když to tak čtu:)
Autor: e-Jirka
Datum: 20.4. 2005 23:52
lol - me opousti energie vzdy zacatkem skolniho roku a pak se na dlouhou dobu nevraci :-)
Autor: Freya
Datum: 21.4. 2005 00:14
Zrovna teď mi chybí vývojář IE6, kterému bych mohla pomalu vytrhávat nehty rozžhavenými kleštěmi...
Autor: Adolf H.
Datum: 21.4. 2005 00:37
Zrovna teď mi chybí vyvojářka IE 6, která by mi v negližé dělala thajskou masáž ;-(
Autor: skaff
Datum: 21.4. 2005 01:39
nějakýho nácka bys nechtěl? si myslíš že si drsnej s tim fašistickym nickem kreténe?
Autor: Quinix
Datum: 21.4. 2005 06:28
Chybí mi prázdniny, peníze, volno, holka :(
Autor: yp
Datum: 21.4. 2005 07:06
Me chybi dest, zima, snih a tma... jinak su spokojenej
Autor: yp
Datum: 21.4. 2005 07:15
vlastne jeste absence lidstva :)
Autor: Zdenek
Datum: 21.4. 2005 07:53
Chuť do práce.
Autor: Richard
Datum: 21.4. 2005 08:13
<HTML>Po zamysleni musim rict ze me nechybi nic.
Mam dobrou a celkem dobre placenou praci
Mam skvelou prielkyni
A take mam dostatek penez a to ani nikterak nesetrim..
Mam asi stesti</HTML>
Datum: 21.4. 2005 08:17
To Richard:
to neni stesti
jestli je clovek spokojenej, to nezalezi na vyctu toho, co ma, ale na pristupu k vlastnimu zivotu
pozitivne naladeni maji vse
tem druhym chybi vse (at toho maji, kolik libo)
Autor: juro
Datum: 21.4. 2005 08:54
No.... mne chyba asi viac slusnosti...penaze,chut do ucenia, priatelka 
aa dobra nalada a mozno 10cm k mojim terajsim bicepsom...   :-)
Autor: headlong
Datum: 21.4. 2005 10:03
Mně chybí momentálně šestka vlevo dole, ale příští týden mám dostat novou...
Autor: Adolf H.
Datum: 21.4. 2005 10:17
to scaff: Jakym nacistickym nickem ty tlamo! Se jmenuji Adolf Holostransky, ne? Ja fasouny nesnasim. Nemuzu za to jaky jmeno mi dali rodice, tak laskave hod spatecku, magore a neurazej!

to juro: jo, jo, mne chybi totez.

to Zdenek: Pozitivneji naladenejsiho cloveka, nez jsem ja bys jen tezko hledal, a stejne je mi to k h...u.

to Richard: zavidim, zavidim, zavidim, zavidim, zavidim, zavidim, tedy jestli nekecas :-)
Autor: Kyk
Datum: 21.4. 2005 10:26
Mi chybi: 
denne 4 hodiny spanku
penize, i kdyz ted uz se to pomalu zlepsuje
prace, ktera by mi prinesla neco vic nez penize
zena, ktera by mi dala neco vic nez sex
...jinak jsem celkem spokojeny...
Autor: Dolfy
Datum: 21.4. 2005 10:30
to scaff: Nooo, jestli te hodne sere, ten muj nick, tak si ho menim na Dolfy, ty blbecku!
Datum: 21.4. 2005 10:35
to Adolf-Dolfy: a co ja?
Datum: 21.4. 2005 10:41
Nerozumim, co myslis tim "a co ja?" Jo, zdravim te, hehe, jestli ti tohle chybi. :-) :-) :-)
Datum: 21.4. 2005 10:54
Psals mi, ze bych tezko hledal pozitivneji naladenejsiho nez jsi Ty. Tak se ptam: A co ja?
Datum: 21.4. 2005 11:02
Jo, uz mi to doslo. Nekdy mi to hur mysli. :-) Jo, tak v tvem pripade se stacilo kouknout do zrcadla. :-) a nemusels dlouho hledat. Jo, jo uz chapu. :-)
Autor: skaff
Datum: 21.4. 2005 15:44
No to je mozny ale ja nenadavam na tvy jmeno. myslis ze sem jasnovidec? kazdyho nenapadne ze Adolf H. znamena Adolf Holostransky. Proste to nesnasim. A neres to. konec.
Autor: Tonik
Datum: 21.4. 2005 16:07
zpatky k tematu (?): nad tim radsi ani nebudu premejslet. jeste bych si uvedomil, co vsecko my chybi, a treba bych to uz nerozdejchal :-D
Autor: laura
Datum: 21.4. 2005 16:33
Právě proto otevírám tyhle témata jen a pouze za stavu nejhlubšího alkoholického opojení, protože za střízliva bych se toho nikdy neodvážila :) A pak se druhej den divim, co jsem to zas kde psala... :)
Autor: Marek z Markova
Datum: 22.4. 2005 08:42
To jestli vám něco chybí, přece neznamená, že nemůžete být spokojení. (-;
Richardovi přeju, ať mu to vydrží.. (-;
Mě taky občas něco chybí, ale mám se prima. Nejde po mě mafie, mám kde spát a často i teplou večeři. Jestli jste někdy zkusili aspoň chvilku situaci, kdy nemáte kde spát, tak uznáte, že je to docela dost. A tak jsem spokojený a mám se čím dál tím líp. (-;
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace