Kolik Vám je ???

<HTML>Tak to mám dvě zprávy.

Ta špatná je, že takový kalendář není.

A ta druhá je taky špatná - nemám žádnou dobrou zprávu.</HTML>
Tak to je tím, že je dneska třináctého!
Mám taky samé špatné zprávy: krom toho, že k nám netrefil Mikuláš (trojka v žíle asi...), tak se opět zastřelil Ježíšek (letos o 2 týdny dřív (asi funguje podle Nípalova kalendáře). Není nakonec letos konec roku 30.12. ?
<HTML>Nene, konec roku bude až za tři měsíce, protože Děda Mráz letos v Rusku nestíhá.</HTML>
<HTML>Jéžiš, no tak to je super, protože já vůbec nestíhám. Ale takhle do konce roku jistě stihnu vše, co potřebuju.</HTML>
<HTML>Thalia: Pokud ho ale nepustěj dřív. Přeci jen, řízení v opilosti bez řidičáku a bez rozsvícených světel není v Rusku až tak společensky nebezpečný.</HTML>
..nechcu vypadat jako alkoholik, alel co nějaké Vánoční pivo?

Jedno bude pravděpodovně už tuto středu ve Fausto Coppi (Brno)...

Podrobnosti bych upřesnil, nejpozději před odchodem do výše zmíněného podniku.

Co?

í

P.S.
nebojte, mě nalili, takže s mladistvými by neměl být problém. :D
Tož dneska cca 17,15 Fausto Coppi
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@ax=138120560@ay=132837664@at=fc@ad=FaustoCoppi@sa=s@st=s@ssq=brno%20jir%C3%A1skova@sss=1@ssp=119708780_123563724_150871148_150744780@x=138120368@y=132839088@z=16
dalo by se změřit, jak dlouhé (metry) je tohle vlákno? :)
(od prvního přispěvku po doublethinkův mi to vychází na jednu A4)
.... jak by se to dalo změřit? webáci, vymyslete něco
.. si představuju info řádek dole (takové to, načteno za 0,03s a vedle délka stránky 15,3 m ) :D
Před mým příspěvkem (do MzM z 16. 12. 2009 14:19) byla délka

128 932 pixelů.

Což je přiblížně 34 metrů.
Sranda je zjistit jak dlouho se toto vlákno načítá ;) Nedávno jsem použil na notebooku veřejné wifi s omezením 64kbps. (Jel jsem vlakem napříč Českem a v jednom nádraží jsem měl hodinou pauzu.)
Výsledek? Dřív než za tři minuty to nebylo ;)
A teď si představ, že ti seberou scrollovací lištu, vytrhnou pagedown a budeš muset celé vlákno odrollovat dolů kolečkem myši :) schválně kolikrát otočíš celým kolečkem? ;)
<HTML>Já z vás dostávám křeč do prstu :-D. Nevím kolikrát jsem otočila celým kolečkem, ale prstem jsem zaskrolovala 250krát. Uff.</HTML>
<HTML>Prstem jsem skrolnul 116krát. Samozřejmě je důležité mít dlouhý prst.</HTML>
148krát ;)
<HTML>To není dražba ani smlouvání!</HTML>
mě to po 60-ti rolnutích přestalo bavit (nikomu neříkejte, že neumím do většího čísla počítat)...

a co prostřední tlačidlo. Cvakneš, pohneš myšákem a čekáš.... Dal sem to za 6s. :)
>> Cvakneš, pohneš myšákem a čekáš
Čéče. Jsem si při tom čekáním všiml jednoho zajímavého úkazu, o kterém jsem si nemyslel, že tam bude ;)
MzM: Jasně, to je taky možnost, ale doufal jsem, že si na ni nikdo nevzpomene -- primárně proto, že než bych ji popsal, tak by můj přípěvek byl 2krát delší :)

Já to zvládnu za 8s - mám prostě malý monitor :) Při správné rychlosti jsou vizuální efekty nádherné ;)
Sakra. Než napočítám dva, tak jsem na druhé straně.

Zpět k tématu: Odkazuji na svůj poslední příspěvek ze dne 9. 12. 2009 22:58. Není co aktualizovat.
Tomík: "Zpět k tématu" - jako "Kolik Vám je?"?
í
<HTML>Mně je furt stejně. Kdo by se s tím taky furt měnil že. Takže 18.</HTML>
Všimli jste si, že Thalia je dvakrát starší jako já? Tedy íí :)
í
Odkdy je íí 2x větší než í? Mi je ještě stále 120.
<HTML>MzM: Vyhnul bych se tvrzení, že Thalia je starší. Mohlo by ji to urazit.</HTML>
Nípal: také si myslím, že tvrzení "není mladší" je vhodnější :)