Kolik Vám je ???

<HTML>Hola, estoy aquí.</HTML>
我的答案是C,并欢迎您回来,塔利亚。
<HTML>Á tady si někdo ještě i v pokročilém věku hraje s kostičkama.</HTML>
Tady chcípl pes? :) Pojďte na pivo do kohoutek.. Přesně tam, kde skončí dnešní číňan cup. Viz cinancup.cz
<HTML>Koukám, že se úúúplně zapomnělo na výročí, už sedmé!

P.S. na pivo se mi nechce, už jsem tento týden byla (a ne jednou) a to asi stačí :-))</HTML>
A joooo. Úplně jsem zapomněl.

Na to kolikáté výročí je, se divím, že ještě žiju ;)
<HTML>Copak, hledáš moře, starče?</HTML>
Ahoj. Mně je 56 roků a včera jsem "uvedl" do chodu svůj první web.
webzababku.wz.cz
"Nikdy nejsi dost starý na to, aby ses nemohl cítit mladý". Kdo to asi řekl...?
<HTML>Záleží na tom? Pokud se cítíte mladým, je to jen dobře.</HTML>
Nipal: Začíná chladný blbý podzim, takže ano, hledám moře ;)

Svatopluk: Pojetí starce v mé osobě, je zde bráno ironicky. Jsem zde zřejmě nejstarším aktivním uživatelem webzdarma. V lednu to bude 9 let a v tomto vlákně jsem tu od samého začátku ;)
já mám 2009 let xD vlastněěěě 12
<HTML>Je to vidět. Češtinu to nezná, vypatlaně to píše...

Ostatní prominou, ale s takovými individui je třeba komunikovat v jejich jazyce - poskytnu jí překlad svého textu:

Ye tHo wIdEtH° cZeShThInU ThO NeZnAaA ;p, WyPaThLaNe tHo pIiIsHe°°° =) NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?</HTML>
Mě je 30

účet tu mám od 2002-10-17 19:52:58

Poslední příspěvek jsem poslal bez tří měsíců před pěti lety
...problemy složitelnosti zrcadel do koček a napnutí napnutých lan...
pamatuju Thalii, Nípala, Marka z Markova a další vykopávky
živí mě weby, sociální sítě a mobilní internet, a to -taky- díky wz.cz ;-)
<HTML>To jsem rád, že se tu objeví i lidé z té doby :) Jo, vybavuju si tě.</HTML>
A sakra. Už nejsem nejstarším na tomto vlákně :( Kyk mě předběhl o den. Tedy doufám, že jsi to ty. U mně se už delší dobu projevuje profesionální deformace.
<HTML>Jojo, Kyk, taky se mi ten nick vybavuje :-) Ale tak já mám ve svých osmnácti stále dobrou paměť :-D</HTML>
Heh, tak já původní datum registrace mého účtu na webzdarma už asi nezjistím - protože mi byl nějakou dobu zpátky smazán. (A přesto, že na fóru jsem prvních několik let vůbec nechodil, mám pocit, že některé příspěvky Kyka jsem viděl - asi jsem pročítal nějaké starší vlákna :)
<HTML>Tak já mám web, pod kterým se přihlašuji, od roku 2004.

A koukejte sem přispívat, nebo nás fotbálek v počtu příspěvků předběhne :-)

Je mi... 18.</HTML>
Thalia / koukam tobe je osmnact uz hezkych par let ;)
<HTML>Kyk: Ona totiž nemá ráda změny. Zejména změny ve věku. A proto je nemá.</HTML>
Šak na osmnáct taky pořád vypadá ;)
Mě je 10. S internetem se znám už 3 roky a na WZ jsem 2 roky. Mám 3 projekty na wz a projekt x-zone je nejnovější. PAk mám 2 projekty na jiných serverech. PROJEKTY: X-zone, Fcenter, Projekt pro Radost, Ne-chytrákuv projekt, a ještě: Friends web (Ten hned spadnul)
<HTML>10? Jó kde jsou ty časy.

Tomík: skoro abych se začala červenat :-D</HTML>
Je mi tolik, kolik mi právě je :)

PS: 750. příspěvek...
<HTML>Opravdu?

//EDIT: Nesmazal jsem žádný cizí příspěvek.</HTML>