Kolik Vám je ???

<HTML>Já taky, ale druhý den po tom bolí hlava...</HTML>
Když se zlískáš hned první den ráno, tak druhý den hlava už nebolí... :-)
<HTML>Nípal: když to neumím, tak to nedělám :-) A nebo požívám jen kvalitní CH<sub>3</sub>CH<sub>2</sub>OH.</HTML>
Kdo to umí ten to dělá, kdo to neumí, ten to učí...
..divné...

Nemáte někdo malou palírnu, kde by se dalo vypálit tak 20l moku?
Nemám.. zkuse se ale poptat známých a kdyžtak se spoj s nimi (dohromady). Ale stejně bych nepochopil, jestli máš 200l kvasu (na 20l moku) nebo jen 20l moku (na sotva 2l pálenky:)
Oni mě tam sice zatím nepustí (asi kvůli věku), ale mám už seznam: http://www.firmy.cz/phr/pal%C3%ADrna%20alkoholu
Thalia se pomalu stává Lady T... přechod k jiné značce? Nebo snad stárne? :-O .. to asi ne...
Asi se inspirovala Lordem N ;)
<HTML>Obráceně.</HTML>
<HTML>To není nová značka, o Thalíi se mluví často jako o Lady T :-). Zkouším, jak to bude vypadat, znak ♀ a nevýhoda jeho použití mě už nebaví.</HTML>
<HTML>Ale nevím, zda se nevrátím ke staré dobré Thalii :-)</HTML>
<HTML>Tak, pořád se nějak nemůžu rozhodnout, co s tím mým nickem :-) Přeci jen závorka v nicku je podivná, nevím že by to někdo takto používal. Vybavuje se mi totiž jen Richard při svém přechodu z Mastera. Ale já na své skutečné jméno přecházet nehodlám, tak se asi vrátím ke starému dobrému nicku.

To jsem se pěkně rozepsala o ničem, co :-). Ale podobná dilemata k mému věku už tak nějak patří...</HTML>
..tak piš T a hotovo...
:-D
í
<HTML>Piš Thalia a hotovo. Kdo nepozná, že jméno končící na -ia patří ženě, je vůl.</HTML>
<HTML>Áno, už jsem to zase já, stará dobrá, ehm mladá Thalía :-P</HTML>
Nějak mrtvo, ne?
Peta umřel?
Dneska jsme ve Valašce (teď je to H3).

í
<HTML>No já sem nakukuju, ale přece nebudu reagovat sama na sebe. To by se Nípal nazlobil. :-D</HTML>
Pořád stodvacet. Co mě furt budíte?!
Ehm. Co jsem to chtěl říct.
Nípal::: Takže "ulice Julia Fučíka" - to asi bude zmršené příjmení, ne? :-D
<HTML>Lama: když už ses vzbudil, tak si přečti pravidla pravopisu. :-)

BTW běda jak mi někdo zase ukradne kulatý příspěvek do tohoto vlákna.</HTML>
Jsem ti předchozí kulatinu daroval. Šlo o náhodu, ne o krádež.
Thalia::: Právě při nich jsem usnul...
Ač nerad, přiblížím tě o krůček ke kýženému jubileu!
<HTML>Óká, tak já si znovu zaspamuju a doufám, že tentokrát to vyjde, protože minule to jaksi nevyšlo :-D Koukám, že v jednu minutu jsme tehdy zvládli napsat hned čtyři příspěvky. Tomu říkám tvrdý boj o kulatý příspěvek :-))</HTML>
<HTML><strong>800!</strong> Jupí! Tisícovka je zas o krůček blíž.

Edit: tentokrát to vyšlo :-D asi to bude tou pozdní hodinou.</HTML>