Kolik Vám je ???

No tak sry;)
Je mi 11 let
- s počítačem jsem začal od sedmi let
- Windows 95 : od sedmi let
- Windows 98se : od poloviny osmi let
- Windows ME : od devíti let
- Windows XP : od začátku desíti let
- Windows Longhorn (Beta/skiny) : od druhé poloviny desíti let
- Hardware : od devíti a půl let
- s internetem jsem začal od osmi a půl let
- Surfování : od osmi a půl let
- E-Mail : od devíti let
- Ostatní věci : od devíti a 1/4 let
- s programováním jsem začal od
- Webdesign : od osmi a 3/4 let
- Ve FP : od osmi a 3/4 let
- Poctivě v HTML : od devíti a půl let
- Ve Flashi : od desíti let
- V PHP : v polovině mých desátých let
- Programming aplikací : od konci desíti let
- V pacalu : od konci desíti let
Toť asi vše.
Ps : co je to za fórum?
1.)Ignoruje to pevné mezery (myslím tím ty zdloužené)
2.)Když už to ignoruje pevné mezery,mohlo by to umět číst tagy například jen <b>,<i>,<u>,  apod.
I´m sorry,tag NBSP funguje.
NBSP neni tag, ale html entita...
Tak dobrá,sojkovec.Dík za opravu.Včera jsem nerozpoznal ani rozdíl mezi saněmi a lyžemi.
Kdyz se Michael Le rozepsal, muzu taky;)
Je mi 13 (za 3 mesice 14)
- s compem od 9/99
- net asi od 3/01
- s netem sem zacal (aktivne) od 10/02
- s FP ve 3/03
- normalni HTML a trochu CSS 5/03
- PHP 8/03
- dobre CSS 10/03
- XHTML asi 11/03
- MySQL 1/04

Mno a je to;))
lama >> koukám, že volíš metodu "Velkýho čínskýho skoku". No ale když myslíš. Já kupříkladu pořádně neumím nic. Kam se podívám, všechno tak napůl..
Jak velky cinsky skok? Mne to takto vyhovovalo;)
Ty jo to tady jsou samý starý zkamenělci. Mě je 13 skoro každej den aktualizuju svuj web a s kámošem se věnujem overlockingu a tuningu našich compů. Umim jen Html,php a Css. Ale uz mam asi ctvrtej comp (ty předchozí sem zmršil např. když sme se pokoušeli o spuštění počítače zapalováním od auta. jenomže sem neizoloval pár drátků a .....) Pascal umim asi jako Fyziku (z fyziky mam 4). Ale mě to stačí. Taky máte problémy ve škole s výpočetní technikou?(jako myslim tu nudu protože ste chytřejší jak vaše učitelka?)
Na střední jo. V jednom čase jsem musel zastoupit učitele, který si musel někam odskočit, a to jsem byl pouhý student. No hrůza. Všichni se na mě hrnuly pitomýma trablama.

Tomík.
Stava se... ale nase ucitelka uz dela docela pokroky, je videt, ze se to mozna uz zacala ucit :-))
Na naší škole se to má tak, že slečna profesorka se odmítá pustit Wordu - přišla k nám před půl rokem a od tý doby neděláme nic jinýho, než přebarvování písmenek, vkládání klipartů a změny fontů :-/
Mám silné nutkání něčím ji přetáhnout po hlavě, aby s tím už dala pokoj... Tahle kvalifikovaná vyučující není ani schopná z hlavy říct, co je to procesor - strašně by mě zajímalo, jaká vysoká škola produkuje ten typ pedagogů s aprobací na informatiku, kteří jsou i mizerní uživatelé, natož odborníci...
V pátek jsme silně pokročili ve výuce a začali jsme dělat (ve Wordu!) tabulky... v HTML bych je měla napsané třikrát rychleji, než při tomhle proklikávání :-( Někdo se ve škole učí třeba pascal, basic...my tam sedíme a vybíráme vhodné kliparty :-/ Ministerstvo školství bude asi mít nějakou velmi výhodnou smlouvu s Microsoftem, protože jinak si neumím vysvětlit, že jsem za celý život nebyla na informatice, kde by se učilo něco jiného než MS Office...
12.5 PS: Kalé umíš dělat stránky?
<HTML>doufam, ze sem nebudou psat ti, co tohle tema odstartovali, ze uz jsou mezitim o rok a pul starsi :-)</HTML>
Měls to říct dřív. Jinak bych tu už nepsal:-) Bohužel Alzheimerovou chorobou ještě netrpím, takže je možné, že zde jěště něco napíšu:-))

Tomík.
Nase informatika je dobra. ... nase pulka tridy ma ucitele, ne ucitelku ani jiny stvoreni. To ze mame ucitele, neznamena, ze delame normalni veci, delame Karla (programovaci jazyk) a pristi rok budem delat office, az do konce;(((
<HTML>nejak to upadlo :(</HTML>
Že bychom exhumovali mrtvolu? ;-)
Počkejte s tím ještě pár týdnů, ať sem můžu napsat, že mi je 18... :-)
Freya: udelame virtualni webovou oslavu?
jj :-)))
Jo!
Freya ma 18! Bude kalba! :-)
Mno mne dnes bylo 14 .... To bude kalba u Freyy ;))