Kolik Vám je ???

..na kusy...
jj není nad dobře utrženou ruku, zvláště když je ve vhodnou chvíli v dosahu pohotový fotograf.

120
<HTML>Pánové! (případně přítomné jiné dámy)

Řeším co s volným úterým příští týden. Jsem sama doma, tak bych něco podnikla. Akce s holkama bohužel nevyšla, tak mě teď napadla akce s klukama :-D. Nešel by někdo příští týden v úterý na pivo? Nemám z toho udělat téma s návrhem rychlosrazu WZ 2011? Na DJPW taky plánují sraz, ale když to vidím, ty jejich domluvy neberou konce (i když brněnská verze srazu by mě i lákala). Ovšem asi bych nemohla zaručit přítomnost miry, takhle narychlo. Ale tak já jsem na WZ po něm hned třetí, tak taky dobrý ne? ;-)</HTML>
<HTML>A teď jsem si ještě všimla, téma nám před pár dny oslavilo <strong>osmé výročí</strong> a nikdo to tu ani nevzpomenul. Tak to připomínám a doufám, že desáté výročí nezůstane nepovšimnuto! (ano, vím že je až za dva roky, ale vánoční mediální masáž taky začíná mnohde už v září)</HTML>
<HTML>Nikdo?! Nikdo nechce se mnou jít na pivo? Já vím, nejsem mira, ale zase jsem ženská. A pěkná osmnáctka k tomu ;-).</HTML>
<HTML>Šel bych rád, jenže jak? Jsa z druhého konce republiky mám to k tobě trochu z ruky. Jů, rýmuje se to :)</HTML>
Nípal::: Obdivuji tvůj smysl a cit pro rým... třeba tě Vrchlický s Máchou nezastřelí.
Thalia::: I já to mám z ruky, navíc mám už od mládí stařecký děs z žen, které shánějí chlapa 'na pivo'. Prostě se zase jednou zlískáš sama! :-)
Už nějakou dobu nejsem zdejší. Docela rád bych zavítal do Brna, ale nemám kdy. Ač se to dneska nezdá, mám práce až až.
<HTML>Lama: proč děs? :-) Navíc já oslovila i případné přítomné dámy.

No budu-li sama, tak budu dělat něco užitečnějšího, než se zlískávat. Mohla bych třeba umýt okna.</HTML>
Budeš umývat okna v hospodě?! (následuje smajlík s vytřeštěnýma očima) :-)
A ten 'děs' - přiznám se, že jenom máloco (málokdo) je v hospodě protivnější, než žena 'pod vlivem'.
<HTML>Lama: Ne, v muzeu jisté minoritní kultury ;) (Pokud tam ještě nějaká jsou)

// EDIT: Kóta "čtyři jedničky" dosažena!</HTML>
<HTML>Nípal: jj vypadá to pěkně :-). A teď směle vzhůru ke kótě čtyř dvojek!

Lama: to mi skoro zní, jak kdyby si žena nemohla dát v hospodě alkohol. Jít "na pivo" neznamená jít a ztřískat se do němoty.</HTML>
<HTML>Ne? A co to tedy znamená? Nějak mi to tvé myšlení uniká...</HTML>
<HTML>Mně zas uniká tvoje...</HTML>
Thalia::: 'Do němoty' by bylo ideální, kdyby to nastalo ihned. Jenže ta fáze 'mezitím' a 'němotou' je právě ta děsivá. :-)
<HTML>Myslíš tu fázi opačné němoty?</HTML>
JJ Němec naruby. :-)
Já bych se přidal. Teda budu muset obětovat čtvrteční pivo po kole, ale třeba to vyjde. Ale ve dvou, to by se mohly roznést nějaké řeči, tak zkusíme nalákat ještě někoho. Chce to ale asi osvětu i jiným kanálem, jak tady v tomto vláknu....

Zatím to vidím na 50%.
<HTML>No tak nakonec zůstanu doma a budu se věnovat věcem již dlouho odkládaným... A příští týden půjdu kulturně s holkama do kavárny.</HTML>
Jaké bylo umývání oken? ;-)
í
<HTML>Snad se nezvrhlo v degustaci okeny...</HTML>
JJ a teď je ve fázi "němota". :-)
119
<HTML>Sama doma se rozhodně nezpíjím do němoty. To už by bylo hodně zlé :-). Já jsem se raději pohroužila do knih.</HTML>
Z toho si nic nedělej, já se taky sám doma nezpíjím. Už proto, že nejsem sám doma (mnohdy to nepovažuju za takovou výhodu). Co bych dal za dočasnou němotu (její!). Nemuselo by to být z alkoholu... :-)
<HTML>Já jsem sama doma tak jednou za uherský rok. A jsem ráda, že už dneska zase nejsem sama :-).

Joooo stále osmnáct :-P.</HTML>