Kolik Vám je ???

<HTML>Já si to myslela, že to budeš ty, kdo tu pětistovku dotáhne :-) a blíží se nám i šestileté výročí threadu - 29. 08. 2002 19:35. My se těch deseti let života asi fakt dočkáme :-))

Jinak je mi stále krááásných osmnáct :-P</HTML>
Tak pojďte tu 500ovku zapít, dnes asi v 5 asi v Šelepce... pro zájemce upřesním.
Tak to jsem o něco starší - 18 už mi bylo... tak dávno! Někteří říkají, že bych už měl chcípnout! :-))
Lama, kecy.... :) Oni stárnou a sere je, že ty ne. :)
<HTML>Lama, no já to akorát v osumnácti přestala počítat... :-D Tobě říkají, že máš chcípnout, mně zas stará haluz. To si nevybereš.

Marku, já tu pětistovku zapila preventivně už včera, takže dneska z toho nic nebude... Holt to bude zase stará známá dvojka, ty a Standa :-)</HTML>
Jako správný děda se přikláním ke gratulaci k pokořeni bájného čísla.

Aktualní informace:
Mně je (tak si to spočítejte). Od Míry jsem dostal milost, takže mě již nezastřelí. A nad Alzheimerem pořád vítězím.

Teď mně napadlo. Před pár desítkami hodin jsem reagoval na příspěvek o čase registrace v administraci. A je vidět, že stáří nějak maže moje vzpomínky.

Otázka: Kdy vzniklo Webzdarma? A kdy byla aplikována současná verze WZ?

Vím jen to, že já se tu zabydlel v roce 2001 a to bylo ještě staré WZ (zeleno-růžový design). Takže WZ muselo vzniknout v horizontu 1-2 roky předem mnou. No a nová podoba musela být tak 2-3 roky po mém založení.

Ve výsledku to znamená, že toto vlákno je vůbec jediné aktivní, které bylo založeno ještě v původní verzi WZ.

Á to byly časy. Roli šaška Lukašíka převzal šašek Peta (to je kompliment. Je zábava číst tvé reakce). Nebylo tolik přiblblých dotazů. A doba, kdy se ptal i já.
Thalia: Hm stará haluz není až tak urážlivé :-) Poznámky o černém uhlí přehlížíš?
MzM: průšvih je v tom, že "je" to nesere, ale serou tím mě :-) 3x denně slyšet - vrať se do hrobu - je otravné.
Tomik: nad tím parchantem se nedá zvítězit. Nejenže schovává věci, ale i jeho léčení je drahé. Nezbývá než doufat, že chcípne dřív! :-)))
Tak jsem se nějak unáhlil. Zjistil jsem vše potřebné i bez Míry ;)

Samotné webzdarma bylo spuštěno někdy po 7.3.2000.
Nová verze WZ byla spuštěna 23.5.2002.

Takže toto vlákno nepřežilo předchozí verzi, jak jsem se domníval, ale tři měsíce po uvedení nové verze WZ.
<HTML>A co třeba:
<i>25.05.2000 - Dnešním dnem byl oficiálně zahájen provoz našeho serveru.</i><br>

Na mě je to už moc stará záležitost... holt s věkem se paměť zhoršuje... Svůj web (na který jsem přihlášená) tu mám od konce roku 2004, ale mám tu i jeden web založený 2003, oba mají správné datum, tedy ne 2000-01-01, jako tvůj. Tohle datum bude asi u těch dříve založených webů, před novou verzí. Web s nejnižším existujícím uid (tedy asi ten momentálně nejstarší) tam má taky to 2000-01-01.

Lama: ale říká mi tak taťka :-D Ale máš pravdu, až přejde na černé uhlí, bude to horší. Zatím se spokojuje s tím, že mi říká, na kolikátou desítku mi už táhne, nezáleží, že jsem třeba zrovna nějakou překročila a do další daleko :-)</HTML>
Hups. To mně nenapadlo se podívat do novinek. No jo skleróza. Jak je u starších lidí zvykem ;)
Hrůza by byla, kdybychom sem napsali skutečný věk :-) Pak by nás teprve "mládež" roznášela na kopytech! Thalia nemá daleko k uhlí, Lama je na zdechnutí a Tomik má doma Němce! Marek má 9 (forbidden access)!
<HTML>Probůh, on tu snad někdo <b>nenapsal</b> skutečný věk?!

:-D</HTML>
<HTML>Tak kolikpak to dneska máme? Že by stále osmnáct? Ale opravdu nevím, z čeho se budu radovat, až mi bude dvacet. I když - jak praví můj oblíbený časopis, "život začíná po třicítce", tak se mám asi teprve na co těšit :-))</HTML>
<HTML>Už zase doublepostuješ? ;)</HTML>
<HTML>Zajímavý a Markovi nic takovýho nenapíšeš. A ten přitom multipostoval :-D</HTML>
<HTML>Marek není ženská, tomu to projde ;) :D</HTML>
<HTML>Z tebe zase padaj moudra... omlouvá tě jedině tvoje hrůza z brzkého vstávání. :-)</HTML>
Nípal: navíc tě chrání fyzická vzdálenost vašich dvou PC, dále předpoklad, že na tebe Thalia nedosáhne a má odpor k feminismu :-)) Jinak by tě už tahala po soudech!
<HTML>Mám jednu ruku dlouuuhouuu....

Po soudech? Co bych si na něm vzala? A pochybuju, že by ho nějaký nápravný zařízení vyléčilo z toho jeho věčnýho nípání :-)</HTML>
<HTML>Thalia, Lama: Jistě. Mě by to také nebavilo, naštěstí existují různá východiska, např. cizina, plastika atd.

Dobrá, vraťme se k tématu.</HTML>
<HTML>Po zítřku budu možná mladší, ale rozhodně budu taky chudší o miliony sluchových buněk. Tedy doufám :-) Koncert R.E.M. se blíží! Chcete-li mě vidět, koukejte na reportáž o koncertu v televizních novinách, beztak tam nějaká bude :-D Budu někde mezi tou hromadou fanoušků. Sektor, kde budu sedět, raději neprozradím...</HTML>
9
Neuvěřitelné, v zaměstnání jsem se dostal k PHP, oficiálně! :D
Zvláštní shoda náhod. Víš, že já taky :D
<HTML>Zase jsme si nikdo nevzpomněli, že 29.8. mělo tohle vlákno výročí :-) Bylo mu pěkných <strong>6 let</strong>. BTW tuhle poznámku jsem psala i loni :-D</HTML>
Thalia šak mě znáš. Jsem už starý dědek, který už zapomíná ;)