Kolik Vám je ???

Dědek je relativní pojem :))

I když, přecejen jsem výrazně mladší (na semestry to bude o pár(relativní) více než nejnižsí dvouciferné čislo :))
<HTML>TOMÍKU, A ŠO KLOUBY, DOBLÝ?!? A JAK ŠE MAJÍ VNOUŠATA?!? ŽE JŠOU DLŽÁ?!? TO ŽA MÝCH LET BY ŠE ŠTÁT NEMOHLO!! ;)

Freeze, takže kolem 6 let? Řekl bych, že jsi to myslel obráceně, když ti je zhruba tolik, kolikáté máme století.</HTML>
<HTML>Nípal: Freeze tím nepochybně myslel, že je o cca 6 let mladší ;-)

Jsem ráda, že nám tohle téma zase trošku ožilo :-)</HTML>
Nipal: A jo. Chodit eště móžu. Vnúče je náhodu hodné. Prej zasa ke mňa doplazí. Ale čo sa stalo se tvojoma zubama? Eště před rokem si je měl všecky ;)
<HTML>TOMÍKU, I PLAVNUK JICH MÁ VÍŠ JAK JÁ. TO VÍŠ, LOKY PLYNOU. ;)</HTML>
<HTML>Loky plynou? Možná kdybys tolik nechlastal, tak bys i mluvil normálně ;-)</HTML>
<HTML>Thalio ♀, ty loky jsem zvolil schválně, neboj ;) Trvalo mi asi minutu najít tohle roztomilé ušišlané homonymum.</HTML>
<HTML>Nípale ♂, že jsi je zvolil schválně je mi jasné, neboj ;-) Náhodou jsem se zasmála :-)

Kdepak se asi fláká zasloužilý devítiletý otec, tedy MzM? Původně jsem chtěla říct jediný otec mezi námi, ale on stotřicetiletý Lama asi taky nebude bez potomků :-) Ledaže by byl čaroděj (dobroděj) a stotřicet let tedy znamenalo slabou pubertu.</HTML>
130 ?! Nemám ještě náhodou ani polovinu...
To jsem zvědavý co se zobrazí na druhý pokus!? :-D
<HTML>Na druhý pokus taky nic. Až po mé opravě je teď druhá entitka v pořádku. Aspoň tedy já už tu druhou vidím ok.

Sám si 15.12.2008 řekl "Dneska je mi asi stotřicet." ;-)</HTML>
Právě! Co podle tebe znamená "asi"? :-) Podle mě méně než polovinu...
Pokud budeme "asi" chapat jako synonymum k "možná" a budeme problém řešit substitucí: "Dneska je mi možná stotřicet.", tak bych to chápal jednoduše takto: "Je mi tolik, kolik mi je. Jen je o malicko pravdepodobnejsi, ze mi je presne 130." :D

Pokud budeme "asi" chapat jako synonymum k "priblizne", tak dojdeme k uplne odlisnym vysledkum. A to ve smyslu: "Je mi nekde mezi 100 a 160 lety." :D

Tak Lamo, jak to s tebou je? :D
A co ti není jasné? :-D
Fláká? Já jsem měl náhodou dovolenou. A doma, internetu nemaje, jsem se na internet teda jako nedíval.
Jinak po mě furt chcou, abych pracoval, takže na wz není moc času. Teda je, ale plýtvám ho jinde. (to jsem to profláknul zase....)

Prostě x-plane a fs9, no. Podrobněji, když tak, z oči v oči... nebo z oči v pivo v oči? nebo z oči v pivo v pivo v oči? ... no prostě tak nějak....
Dneska se cítím hrozně, tak aspoň na 9,1 roku. :(
Hups? MzM nám zestárnul?
=Tomík=
Však taky měl na čase, když už je mu několik let přesně 9 - tak mi příjde to zestárnutí o 1,2 měsíce už téměř nucené :D
<HTML>Aby vůbec zvládl dojít na ten sraz :-D

Já tedy jsem po včerejší jízdě úplně KO, věk minimálně tisíc let. Snad se z toho brzo proberu opět do svých krásných osmnácti :-)</HTML>
To vás zklamu. Dnes už je mi dobře. Takže 9 :D
Furt 9. Ale žena říkala, že bych to měl přehodnotit a psát spíš něco kolem 4.

Dnes do šelepky nejdu, tak to na příští týden nezabookuju, ale jsem přesvědčený, že se tam všichni 4 vejdem.

P.S.
Přece to nenechám hnít na 13-tém místě....
=MzM=
Proč zrovna 4? Jak přehodnotit? Přece nemůžeš jen tak mávnutím proutku (rozuměj slůvkem ženy) omládnout :D

"Přece to nenechám hnít na 13-tém místě...."
To jsi hodnej.. :)
<HTML>MzM: Copak, byla zklamaná z vaší svatební noci? ;-)</HTML>
<HTML>Nípal: jestli dobře počítám, tak se brali 10 dnů před porodem :-) Ale je pravda, že to k naplnění svatební noci nemusí být nutně překážka.

MzM: nakonec nás nebude nějak extra moc (slovy pět), tak se to nejspíš bez té rezervačky obejde :-)</HTML>
Freeze: ale néé, ale přibližuju se mentálně své dcéři...

:D