Kolik Vám je ???

<HTML>Mentálně nebo momentálně? :-D</HTML>
Koukám, že tohle vlákno má slušnou historii... je tady ještě nějaký starší a pořád takhle aktivní? Kde je ta éra ZX Spectrum, Commodore, nebo ještě dál "Karel" (už ani nevím na jaké MAŠINĚ to běželo... :o) Pak přísun slavných 286tek (za "echtgold"), 386tek, kdo měl na stole 486tku byl za bouráka... a já měl na stole 386tku bez case, kablíkama pospojovanej 40 MB disk, snad 2 MB paměti a 13 palců vyšumělej monitoreček.. :o))))) Teď se kupuje HW hlavně podle nároků prodávaných her a pořád je co dokupovat, aspoň že cenově to není pouze pro milionáře... PC a webuzdarma a mladé generaci zdar! :o)
> je tady ještě nějaký starší a pořád takhle aktivní?
Vlákno nebo člověk? :-)))

Tak přeci jen ZX Spectrum je o chlup starší než tohle vlákno :-)) Ale na co rád stále vzpomínám je naběhnutí celého počítače během několika sekund :-) Dnes jsou počítače mnohem rychlejší, proto čekáme i několik minut než se to rozběhne...
ZX Spectrum udělalo blik blik, a už tu svítil známý nápis
(c) 1982 Sinclair Research Ltd
>> je tady ještě nějaký starší a pořád takhle aktivní?
Myslím, že jednoho takového znám, ale už si nepamatuji jeho jméno. Vím jen, že se tu občas ukáže.
RUR: on sice ZX udělal blik blik, ale po té nic neuměl. Takže doba od zapnutí po práci/hraní je u PC stejně rychlejší.
Hm, tak uznávám že nahrát program z kazety chvilku trvalo no... :-D Ale já jsem asi v polovině případů začal tím, že jsem začal ťukat nějakej BASICovej kód, a to šlo hned! Zatímco než teď zapnu komp a než mi tam naběhne Visual Studio a než se mi vytvoří prázdnej projekt... a pak stejně můžu zase ťukat ten Basic, to je mi rozdíl ;-)) (i když já radši C#, no...)
<HTML>Já si teď dovezla od rodičů televizní hry, co jsme kdysi dostali na vánoce. Je to super, to byly časy :-) Muž tedy ovšem tvrdí, že to je obšlehlé Atari 2600, ale mně to nevadí :-D

Nahrávat hry z kazety byla náhodou sranda :-) Tedy ne že bych to zažila v té době, ale muž má nějaká ta Atari doma, včerně kazeťáku a kazet, takže jsme dřív docela hráli :-)

BTW už mi zase bylo 18....</HTML>
...tak to můžeš dneska alkohol. Já musím na zapřenou. Když to na mě neprásknete, tak si dám taky pivo... :D
9?
<HTML>To se ptáš nás?</HTML>
<HTML>Ne, ptal se mě. Jen o tom ještě neví.</HTML>
9!
<HTML>362 880</HTML>
Nípal: šak jsem to říkal :-))
,.-'*`-._,.-'^`-._/|| (9) ||\,.-'^`-._,.-'*`-._

__0
_`\(_
(_)/(_)
one
less
car
<pre>
__0
_`\(_
(_)/(_)
one
less
car
</pre>
^^^^ smazat, prosím ^^^^^
..děkuji.
MzM: už to svinstvo nehul :)
<HTML>Kdepak, nic se mazat nebude. Já chci vědět, co to mělo být. Použil jsi místo mezer &nbsp; ?</HTML>
<HTML>Thalia: asi tohle to mělo být.

<code>   __0
 _`\(_
(_)/(_)
one
less
car
</code>

MzM: Kdybych použil <pre>, tak to paradoxně nadělá větší bordel, protože WZ fórum převádí všechna odřádkování na <br> a pre je hezky poctivě zobrazí... ;)</HTML>
Nezdá se vám, že tomu cyklistovi chybí prdel?
=Lama=
Spíš mu chybí (podle Slovenské vyhlášky na silnici povinná) přilba ;)

___
Tedy pokud 0 není symbolem pro hlavu srostlou s přilbou :)
Přilba mu nemůže chybět... protože tenhle cyklista se vživotě na silnici nedostane. Ale grafický symbol cyklisty, který má místo dvou půlek jen dírku - toť na pováženou! :-)
<HTML>Mně tam spíš chybí řidítka :-) Ale já jela naposledy na kole Sobi :-D</HTML>
<HTML>Nedá mi to a musím si zaspamovat :-)

Tohle je příspěvek číslo <strong>600</strong>, takže tisícovka už je nadohled!

A ano, je mi stále 18...</HTML>