Kolik Vám je ???

<HTML>Také si musím zaspamovat: Toto bude 600. příspěvek, až smažu ten od Thalie ;)

A ano, jsem starší, než WebZdarma sám.</HTML>
<HTML>Abych náhodou taky něco nesmazala... :-)

Marku, ty máš vůbec ascii art v oblibě, co. V jednom z tvých příspěvků v tomto vláknu v roce 2004 jsem našla:
<i>Takže mladším bonbónky >0< >0< >0< <-- to jsou jako bonbónky a sarším něco na spláchnutí prachu c(_) c(_) c(_) , případně štamprličku \_/. Dortík je moc složitý, ten bych netrefil. </i><br><br>
Chvilku mi trvalo pochopit, že c je ucho a že jde o pivo :-D Asi fakt už mi je těch 18 hooodně dlouho...</HTML>
:-D ---- 9 -----

Ještě, když jsem si doma hrál s linuxem, tak jsem zkoušel s mplayerem přehrát i filmy přes aa. no bžunda, v reálném čase se vám před očima míhaly znaky a při troše zlé vůle jste tam skutečně viděli obraz....
Taky jsem zkoušel textové video. Byla to telka a zrovna dávali hokej. Z blízkosti se pěkně míhaly barevné znaky. Z dálky už to bylo koukatelný. Už si nepamatuji, zda jsem to zkoušel i přes ssh, ale asi jo. Prostě video přes terminál ;)
Jinak jako vždy. Starý dědek, co tu ještě furt otravuje.
13
9. Jo a můžete dávat almužnu :D -> http://markovo.wz.cz/donate.php
Tak malého psa jsem nikdy neměl, ale jinak jsem to celý já. ;-)
MzM: Jen tak ze zvědavosti, už někdo daroval?
jj posílal jsem psí suchary. :-)) Doufám, žes mu je nesežral.
MzM: hele, jestli chceš tak ti věnuju nějaký dluhy. Těch mám dost ;)

Jinak věkově: na jedný ruce by to nespočítal 8)
Kdo by co nespočítal?
<HTML>Co je to "spočítat"?</HTML>
<HTML>spočítat = určit počet prvků v množině.</HTML>
Je mi 12 :-)
<HTML>A sakra, to abych kvůli dětem přestal mluvit sprostě.</HTML>
Já už stejně prd slyším, klidně nadávej.
<HTML>Zato já slyším dobře, takže žádná sprostá slova. Navíc, Markovi je stále 9 :-)</HTML>
<HTML>Tak ať už sakra vyroste.</HTML>
Složíme se mu na viagru?
<HTML>Tebe by měl někdo složit. Brokovnicí. :-D</HTML>
Nejde o to nevyrůst, ale nezestárnout. :D
Apoštolská Církev se přestěhovala, tak to se šelepkou bude horší... I když jednou za rok....
Prostě Žabovřesky...
9.
<HTML>Mně je třicetpět.</HTML>
Co tak najednou?
9.
<HTML>Devítiletý kluk pracuje v Apoštolské církvi?</HTML>
Asi tam dělá somráka se zvonečkem. Nova bude mít zase o čem vysílat - zneužívají děcka! Není vděčnější téma pro bulvární TV než zneužité dítě. :-)) MzM bude slavný a v děcáku...