Kolik Vám je ???

<HTML>Co je žertem, to je čertem.

A máme tu nový týden. Zas je člověk o víkend starší...</HTML>
Ano. A o krůček blíže k hrobu... Vánoce v nedohlednu... Stejně nic nedostanu (jako vždycky). Na úřadě řekli, že už mi další občanku ani nebudou dávat, že prý to už nestojí za to! Je to dostatečně pesimistické? :-(
<HTML>Nemáš ty občanky žrát!</HTML>
Ty škaredý! Copak jsi obědval, že máš tak škaredý nick? :-D
<HTML>Vtipnou kaši (jako každý den včetně lichých čtvrtků).</HTML>
<HTML>Tohle není moc škaredý nick, opravdu škaredý nick má jeho druhé já.

Mně je sedumnáct a basta fidli!</HTML>
<HTML>Copak, mládneme do plavek?</HTML>
Mládnutí do plavek je zřejmě letos zbytečné - podle počasí si v plavkách moc času neužijeme :)

Já si tipnu, že spíš Thalii někdo ukradl z klávesnice devítku :)
<HTML>Tak stejně je to lepší bez :-D

Marek! Ten ji ukrad už před hoooodně dlouhou dobou. Tím pádem nemůžu z 18 přejít vejš, ale jen níž. Takže je mi prostě sedumnáct :-)</HTML>
Na otázku ukradené devítky odpoví můj právní zástupce...
<HTML>Ukradená devítka, to není žádný případ. To takhle ukradená dvanáctka, to už by bylo jiný kafe.

No nic, za pět minut jdu na oběd. A při této příležitosti otvírám tipovací soutěž. Dnešní menu: Buchtičky s krémem - bude hromádka buchet nespecifikovaného počtu nebo budu mít opět smůlu a příděly budou na přesný počet kusů? Když jsem měla buchtičky totiž naposledy, tak byly na počet ks. Dostala jsem - hm jak to napsat když mi ukradli devítku - prostě 8+1 buchtiček std velikosti. Málem jsem umřela hladem tehdy a od té doby jsem si buchtičky nedávala. Samozřejmě byly pak už jen hromádky. Tak to dneska riskuji a jsem zvědavá. Tak neváhejte a tipujte! </HTML>
Tip: Všichni (tedy ostatní strávníci) dostanou hromádku (blíže nespecifikovaný počet > 9) buchtiček, jenom Thalia dostane přesně 8+1 standardní velikosti (protože si ji výdejna obědů pamatuje z minula ;)
<HTML>Á přeci jen se našel jeden odvážný tipující, který to stihl v limitu, ovšem s nepřesným tipem. Jak jsem právě zjistila, buchtiček sice bylo 8+1, ale nebyly std velikosti, ale asi tak dvakrát větší. Né že by mě to zcela nasytilo, ale hlady tentokrát neumřu.

Takže hlavní cena - mé autentické foto z vany - nebude udělena. Těším se nashledanou u příštího tipování!

A teď rychle na wc, závodní pročišťovací stravování opět nezklamalo...</HTML>
Co si stěžuješ? Když se chci nadlábnout tak si dám čočku s párkem s blíže nespecifikovaným počtem chlebů, a ne buchtičky s krémem...

Beztak si dáváš buchtičky s krémem, abys měla hlad, jinak si tuto volbu nedokážu vysvětlit...


í <- to je devítka se zapnutou českou klávesnicí bez shiftu.
<HTML>Tak mi poraď ty chytrej, co jsem si měla dát. Možná leda trojku, http://janicek.duhasoft.cz/2.htm, samá chuťovka. Samo že zítra a v pátek mám řízek a ve čtvrtek guláš s 5-6 knedlíkama. Jinak já si buchtičky normálně nedávám, právě kvůli oné zkušenosti s pidiporcí. A po dnešku si je nedám už nikdy. Stejně jako už pár let nejím zdejší polívku. Účinnější a rychlejší projímadlo jen těžko pohledat :-/ BTW k čočce nám dávají přesně specifikovaný počet chlebů, tedy dva.

Týjo já mám vlastně ještě jednu devítku 99999 jupí! Ale stejně je mi sedumnáct :-D</HTML>
tedy 9+9-9/9 ...
<HTML>Tomu se říká obsese devítkou. V 99 % postihuje 9leté děti. </HTML>
Thalio, kdes vzala devítky? Jsi psala, že ti je MzM ukrad. Že byste se smířili a vrátil ti je? Nebo jen půjčka s vysokými úroky?
<HTML>Na klávesnici jsou přeci devítky dvě ;-) a na tu druhou si dám už sakra pozor. I když ono bude asi hodně trvat, než bude Marek potřebovat obě dvě :-D</HTML>
A jo. No to víš skleróza a ještě k tomu už začínám i blbě číst ;)
<HTML>No jo, ty už si to můžeš dovolit, si v tomhle vlákně nejstarší :-D

Týjo tady je ale nuda.</HTML>
doporučuju každé úterý U Mocnáře, tam mě potkáte jak si dávám pivo... Tento týden ne, to budu ve Stodole, páč to platí AC (apoštolská církev - kdyby někdo nevěděl). Ale příště... :)
<HTML>No já nevím, tento týden už úterý bylo, takže stejně nevím, kdy to je to "příště" :-)</HTML>
<HTML>A teď si zaspamuju...</HTML>
>> doporučuju každé úterý ... tento týden ne
Zajimavé to spojení. Že by úterý bylo až po čtvrtku? ;)