Kolik Vám je ???

<HTML>700!

Edit: tak bohužel až 701.</HTML>
<HTML>Sakra práce toto...</HTML>
Tomík, to jsem šilhal z hladu, myslel jsem další úterý co je po volném pondělku.
Thalia, tak mu ten 700 příspěvek smaž a budeš mít příspěvek 700 :D
<HTML>2MzM: ále já jsem taková stará poctivka, takže nic mazat nebudu. Já si počkám na tisícovku :-))</HTML>
Ježíš. Sorry. Velice se omlouvám, že jsem ti tu 700vku sebral. Já nerad. Netušil jsem, že už je to tolik.

Rád ti ji předám. Tímto přede všemi daruji Thalii sedmistý příspěvek ;)

A sorač za zpoždění. Něco kolem mně proletělo. Bylo to takové, jak to bylo v tom ve finále matrixu. Akorát ještě s tím bum bum. Že by přívalovka? Jsem zvědav co přijde zítra. Toto už je potřetí za sebou, co to k nám dorazilo. V úterý v 15:00 to ušlo. Středa 14:00 intenzivnější. Odneslo to jen vlakové nádraží (spadlé dráty). Dnes 13:00 skoro jako hurikán. Potok od naproti, který bývá v klidu, byl na hranici vytopení. Ale už je to za námi a přežil jsem.
Pak že je tu nuda....
í
Thalia::: "Ale stejně je mi sedumnáct" - a už máš sklerozu... Nebudu číst všechny příspěvky shora, ale mám dojem, že jsi se už proflákla s osmnácti...
Tenhle odkaz - http://janicek.duhasoft.cz/2.htm - je fakt bomba, to jsem si teda početl co jsi měla k obědu toho 30.6. :-))
Koukám, že co jsem tady cca týden nebyl, vesele si tady píšete... a zase o blbostech!
Lama, a však se musí furt jenom stárnout?
í
<HTML>Lama: no jo, náš jídelníček... :-) O pár příspěvků výše je řečeno, že mládnu do nuda plavek :-))</HTML>
MzM:::: Nevím, jestli se musí pořád jenom stárnout, ale kromě tvé "devítkovosti" a Thaliina mládnutí do plavek jsou asi ostatní celkem "normální". :-)
Lama, co to je "normální"?
MzM::: Přečti si znovu a pořádně svůj poslední dotaz a zamysli se nad tím, koho se ptáš...
Čím více mládnu "do rakve", tím více mi lidé kolem tvrdí, že "je to normální", ale já nevím, co je to "TO". Asi umřu nevědomý! Nevadí, alespoň si to nevezmu do hrobu. :-D
<HTML><em>Nevadí, alespoň si to nevezmu do hrobu.</em>

Je ostatně zakázáno si tam cokoliv s sebou brát.</HTML>
...krom tajemství...

í
<HTML>áéíóúúú!

Je mi... v únou dva oky...</HTML>
Thalia: Ten nezbeda MzM zase kradl? ;)
A co že to jsou ty "oky"? Má to něco společného s noky? :)
<HTML>Přihořívá, zkus trochu jiný písmenko ;-)

A btw, to je hláška od Donutila. Ty ji snad neznáš?!</HTML>
<HTML>Že by koky?</HTML>
í
<HTML>Bude ti někdy +é?</HTML>
Těžko... viděl's mě někdy?
z testu:

Pytanie 20/30.
Czy Twoja Praca (nauka) jest stresująca?
o Tak, mam stresującą pracę
o Moja praca jest stresująca tylko momentami
o Mam raczej spokojną pracę
o Nie pracuję, nie mam problemu

je to trochu po polsky, ale to zvládnete. Poslední odpověď je prostě supr.. :)
<HTML>Naprawdę.</HTML>
Lubię zagadki. Litera C jest poprawna odpowiedź.