Kolik Vám je ???

Jej, když mi bylo 10, tak jediný počítač, který jsme měli doma, bylo ZX Spectrum... To se mi o nějakém dělání webů ani nezdálo... :-)
Jé, když mi bylo deset, tak jsem žádný počítač neměl :)
<HTML>Jé, když mi bylo deset, tak jsem ani nevěděla, že něco jako počítač existuje :-)</HTML>
<HTML>Když mi bylo míň jak deset, tak se psalo na hliněné destičky.</HTML>
Když mi bylo 10, tak jsem, jako každý normální kluk, lozil po stromech, jezdil na kole, rozbíjel prakem okna a dělal jiné vylomeniny. Na nějaká hloupá elektronická udělátka nebyl čas.

Dneska abys normálního kluka pohledal... všichni jsou samý net a phone, web a jiné ptákoviny. Se vám divím...

... sakra, jak se to slučuje s tím, že je mi 9?
í
...btw, nemáte někdo zkušenosti s obyčejnými diferenciálními rovnicemi?
MzM: Tak přes diferenciálky jsem prošel pouze s tahákem ;) Je to strašák na vysoký.
ODR :-) Už nevim co to je, ale ještě loni jsem z toho udělal zkoušku o:-)
<HTML>Já mám takovej pocit, že jsem to v matice na vejšce taky měla :-D

(ale já určitě nebudu ten pravej člověk, pokud položíš i nějakou další otázku :-)) )</HTML>
<HTML>A já nechci lidi propagující vysokoškolskou matematiku ani vidět - dobrá pro blázny a stroje, ale ne pro normální lidi.</HTML>
Tak ona je to věc skoro 300 let stará....
Já jsem se totiž přihlásil na VŠ...
nějak to zvládnu...
MzM: V devíti letech? Musíš být zázračné dítě, že tě pustili na výšku v takovém věku ;) Hodně štěstí při studia. První měsíce bývají těžké, ale pak je to pohoda.
<HTML>Tomík: To asi záleží VŠ od VŠ a člověk od člověka. Já zatím na těžký měsíc nenarazil, spíš jen občas na takové pracnější úseky.</HTML>
Tak já už jsem to jednou pochopil, tak to snad zvládnu zas...
<HTML>To je jistý, Marku, že to zvládneš zas. Máš ještě mladé mozkové buňky :-), dokonce dvakrát mladší než moje :-D</HTML>
tos neviděla, jak s tím bojuju... zatím furt vyhrává y' + y*p(x) = (y^a)*q(x)
y*p(x) dej napravo a udělaj z toho integrál a pak udělej toto a pak toto. To dál už nevím :p
I když mám pocit, že tento tvar má něco společného s mocninama. Že se to převede na mocniny, dostaneš kvadratickou rovnici a nějak to řešíš.
Je to stoprocentně o mocninách. Mladí furt říkají, že je to na pí
<HTML>6 CO<sub>2</sub> + 12 H<sub>2</sub>O → C<sub>6</sub>H<sub>12</sub>O<sub>6</sub> + 6 O<sub>2</sub> + 6 H<sub>2</sub>O
<br>
ale nejraději mám
<br>
C<sub>6</sub>H<sub>12</sub>O<sub>6</sub> → 2 C<sub>2</sub>H<sub>5</sub>OH + 2 CO<sub>2</sub></HTML>
<HTML>A co neutralizace kyseliny hydroxylové a hydroxidu vodného, při které vznikne oxid vodný a voda?

HOH + HOH → H<sub>2</sub>O + H<sub>2</sub>O</HTML>
<HTML>Obávám se, že reakce správně vypadá takto:

H<sub>2</sub>O + H<sub>2</sub>O → OH<sup>-</sup> + H<sub>3</sub>O<sup>+</sup>
<br><br>
a nazývá se autoprotolýza vody.

Když já si nemůžu pomoct, ale mně to nepřijde vtipný :-)</HTML>
<HTML>Autoprotolýzu na mysli opravdu nemám. Mám na mysli to, co jsem napsal a ležím si za tím.</HTML>
<HTML>Když tě baví ležet si za blbostí, tak si za ní pro mě za mě lež.</HTML>
Jsem pro C[sub]2[/sub]H[sub]5[/sub]OH