Kolik Vám je ???

Tvrzení, že není mladší je taky ošemetné... Tvrdit, že Thalia "není mladší", než černé uhlí, může urazit i dámu. :-D
tak si to představte tak, že ke mě příjde a řekne:
"Jsem dvakrát starší jak ty, ty děcko!"

Takhle by to šlo, ne?

í
JJ a hned tvrdě na ni: "Ukaž občanku!" :-)
Furt +ěé
<HTML>Pánové, vám je asi líto, že sem ta jedna dáma vůbec chodí.

A něco pro MzM: bohužel jsem byla nucena výjimečně procházet nádražními podchody a narazila jsem tam na hrající a zpívající dvojici, muže a ženu. Měli před sebou vystavenou velkou ceduli s nápisem Apoštolská církev. A musím říct, že ten pán ti byl nápadně podobný :-D.</HTML>
To je divné... hmm... doufám, že jsem nezpíval...
na co jsem hrál?
...co se stane, až tu bude 1000-cí příspěvek? Nepřeteče tu nějaký registr? Nezhroutí se fórum WZ? Nastane konec světa?
í
Kdybys napsal místo "1000-cí" slovo "tisící", ušetřil bys jedno místo ve slově a nic by nepřeteklo! Takhle je to ohroženo! :-)
zvolil jsem menší zlo. Kdybych totiž napsal za sebou s a potom hned í, tak by se provedla magická kombinace a mohlo by se stát něco mnohem horšího...
Ale nikomu to neříkej, oni by to zkoušeli a bůh ví, co by se stalo.
í
<HTML>Tak jsem zase šla podchodem a zase tam řádila AC. Chlap a ženská. Chlap měl kytaru a ženská vykládala nějaký mozkovymývací hrůzy.

BTW asi vypadám starší nebo co. Tuhle jsem byla otipována na 23 let. Hrůza, už v osmnácti se budu muset asi začít mazat omlazujícími krémy...</HTML>
<HTML>Ano, nastane konec světa - Thalii se nepodaří úspěšně aplikovat omlazovací krém a její věk vzroste na 19.</HTML>
Thalia::: Neztrácej nervy, pořád je to lepší, než kdyby tě někdo tipnul na muže kolem čtyřicítky! :-)
:-O jestli už se nestalo! viz téma měsíční stav fóra a položka "poděkování Thalii za vyřešení problému slovy: Díky chlape!" N-krát.... ;-)
<HTML>Njn, dokud bude Thalia vypadat jako 40letý chlap... ;) (nekamenovat)</HTML>
Ano! Zvláště rtěnka na něm dost razí... :-D
Nespěte a pojďte zítra na pivo!
í
<HTML>Já nespím a na pivo jdu dneska!
18 (por siempre)

P.S. říkejte si co chcete, ale titulek v novinách "Hůlka a Basiková jdou do boje o Thálii" hovoří za vše!</HTML>
<HTML>To radši nechci vědět, kdo ten boj vyhraje a co dostane.</HTML>
<HTML>No já doufám, že to bude někdo mladší a hezčí :-D

Ale teď mě trápí úplně jiná věc. To stárnutí postupuje mílovými kroky, včera jsem byla otipována na 24 let! Neznáte někdo opravdu kvalitní krém proti stárnutí?</HTML>
To zrovna neznám, ale zato znám krém, po kterém je ti pořád stodvacet... :-)
<HTML>Thalia: já se bohužel do soutěže nepřihlásil, nejsem zpěvák. (Takže pro někoho bohudík, já mám zákázáno zpívat i v koupelně.) ;)</HTML>
Thalio, já pár takových krémů znám, mají ale jednu vlastnost, která se těm, co ji chtějí použít, nelíbí. A to, že to většinou nepřežijí... ale vypadají pořád stejně... :)
í
<HTML>Opravdu stárnu, jinak si totiž nedokážu vysvětlit fakt, že jsem se tohle maxi téma rozhodla číst ve svém mobilním zařízení...

Ale už brzo s tím stárnutím nejspíš zatočím, neboť jsem se na příští týden objednala ke kosmetické poradkyni a to by bylo, aby si s tím mým problémkem nevěděla rady!

2MzM: pěkně děkuju! I když z toho by pak mohl být i film - The Mummy Strikes Again :-))</HTML>
<HTML>Jen aby ti neřekla, že na 45letýho chlapa vypadáš skvěle ;) (prosím, nezabíjet)</HTML>
Thalia: žíš, tak sorry, no, nevím proč chcou ženské furt vypadat na 15... abys po té poradě a aplikaci nevypadala na 7 ;-)

Viz "což takhle dát si špenát"
<HTML>MzM: v to nedoufej... a na devítiletého máš teda nezvykle silné choutky ;)</HTML>