Kolik Vám je ???

<HTML>Sakra Nípal, ukrad si mi devítistovku. Běda vám všem, jestli mi někdo uloupí tisícovku. A já se jí dožiju, tomu věřte!

2MzM: Nechci vypadat na 15, stačí na 18. Určitě dám vědět, co zajímavého jsem se dozvěděla ;-).</HTML>
MzM: Na špenát mi nesahej. Já mám špenát (docela) rád ;)
Freeze: já jsem řekl něco špatného o špenátu?
Thalia: tisící si nech, ale jak mi někdo šáhne na 1024! ;-)
Baví se dva ajťáci:"Proč jsi nebyl včera na Jabberu?"-"Ále, babička měla narozky."-"Jo a kolikátý?"-"64"-"Ty vole, kulatiny!"
To mi připomíná vtip. Dva studenti fantazírují na koleji: "Si pořídíme prase a budeme ho tady chovat." Druhý: "Blbneš? A co ten smrad?" První: "Si zvykne, ne?"
NO TAK MNE JE LEN 13 ale ucim sa , teda snazim sa ucit pracu s pocitacom a s internetom, snazim sa pochopit ako to cele funguje a povenovat sa tomu .
<HTML>Držím palce. Pro ty, co se dokážou do toho internetu a technologií kolem něj ponořit, je to dobrodružství. (Jo a víš, že máme 21. století a problémy s diakritikou jsou jaksi pasé? ;))</HTML>
Problémy sice jsou pasé, ale dotazy ne. Existuje spousta pěkných kódovaní (ne všichni používají unicode) a k nim spousta neustále se opakujících dotazů, např. jak převést tohle a tamto z jednoho do druhého, z druhého do třetího a z pátého do prvního :)

Ať neodbíhám od tématu.. kolik mi vlastně je? Ani nevím, na prstech jedné ruky už to nespočítám :)
Já to počítám na prstech obou rukou (jedna z nich je plně vytížená, druhá tak napůl).
<HTML>Lama: to chce holku.

Před rokem byl můj věk trojúhelník, dnes je dělitelný jedenácti, za rok to bude prvočíslo a za tři roky čtverec. Víte, kolik mi je?</HTML>
Nípal::: Povídej o tom mé polovičce. :-)
ěě - protože na šš jsi moc mladý.
<HTML>šě ani není trojúhelník ;)

ěě</HTML>
<HTML>To můj věk je celej pěkně kulatej.

Tak, brzy začnu používat nějaké nové speciální přípravky a snad tedy budu brzy vypadat opět na svůj krásný kulatý věk. :-))</HTML>
<HTML>Myslíš řé? :))</HTML>
Nebo snad šě? To je kulatější :)

Můj věk je x. X je trojúhelník i sedmiúhelník. Zároveň (x mod 2) = 1.
<HTML>Tvůj věk je dělitelný jedenácti a po tomto vydělení to není nejlepší školní známka. Uhádl jsem to?</HTML>
<HTML>Tady se z toho stal matematický kroužek?

Nípal, ty ten tip na můj věk stále navyšuješ. A to dokonce rychleji, než já zvládám stárnout. A ještě ze mě děláš chlapa, no fuj!

BTW je mi 18. Nebo 55? Kdo ví... Možná je mi 88.</HTML>
Ehm, tak nevím, nad čím jsem přemýšlel, když jsem psal předcházející příspěvek. Může to mít až moc různých řešení :)

Tak ať se neřekne, tvrzení pozměním. Můj věk je X. Platí, že (- X) = (Y - Z), kde Y je druhá mocnina nejmenšího dvojciferného přirozeného čísla a Z je druhá mocnina nejmenšího dvojciferného prvočísla.
<HTML>Pak jsi ve srovnání s Thalií možná o 67 let mladší.</HTML>
Ve skutečnosti máte(me) všichni sklerózu a "nenápadně" se snažíte(me) zjistit, kolik vám(mi) je vlastně let.
<HTML>Pssst! Nebo vyfasuješ věk dědka nad hrobem!</HTML>
Nípal: Lama si to už vyfasoval. Veřejně se přiznal, že je mu stodvacet a spí v hrobě. Jen ho furt budíme :)
<HTML>Můžu za to, že má hrob na tak frekventovaném místě? :)</HTML>
To víte - hrob si nevyberete. A když vyberete, nikdy nemáte jistotu, že vás "pak" šoupnou zrovna tam. Ale furt je to lepší, než být někde rozprášený. Pak bych nemohl psát na wz.
Lama: Právě že bys mohl z několika míst najednou. To by byl panečku paralelismus, kam se hrabe dnešní multitasking :)