Kolik Vám je ???

<HTML>No hlavně aby nepsal na víc míst najednou. Kdo by se s tím pak mazal.</HTML>
<HTML>Thalia: Neboj, v případě potřeby se nechám naklonovat ;)</HTML>
<HTML>Šmarjá jenom to ne!</HTML>
Všimli jste si, že je pořád ještě únor?
PS: To jen aby řeč nestála. Od 5.2. je to už skoro dva týdny... :-)
Všichni si tvoří blog a nemají čas na rozumné věci... :)
í
Taky jsem to zkusil... Jako blog je to dobrý, ale jakmile z toho chceš udělat web, tak je to v háji. Darwin a jeho přirozený výběr asi znovu zvítězí. Jak kdysi povídali súdruh Husák: "Nech odpadne, čo je zhnité!" :-D
<HTML>Nechce se mi nic psát, trpím krizí středního věku :-/.

Matoni už není? Že je tu jak po vymření. S takovou se na tu jubilejní tisícovku pěkně načekám.</HTML>
No jo.
Někteří mají ještě zimní spánek.
Někteří byli a možná ještě jsou zamořeni do olympiády.
Některým zmohla zimní únava.
Některým . . .
... a zbylí dva sem píšou....
co zítra na pivo?
Taky na vás leze taková depka? A to ještě není prvního máje... Jsem v tak depresivní náladě, že jsem asi dostal červenku + prasečí chřipku! :-))

MzM::: Neodkládej na zítřek, co můžeš udělat ještě dnes.
<HTML><em>že jsem asi dostal červenku + prasečí chřipku!</em><br>
Okamžitě přestaň s množením prasat!

<em>Neodkládej na zítřek, co můžeš udělat ještě dnes.</em><br>
Správně, hned jdu na to ;-). Neboť od zítřka jsem těžký abstinent.</HTML>
Včera jsem si dal pivo (darované - Anglické - nic moc - takže jen prohloubení depky). Název si už nepamatuju, akorát že to byla nějaká plechovka. Takže jsem udělal včera to, co dělá Thalia dnes a kam se chystá MzM zítra... Takže mám předstih anebo zpoždění?
Vy jste zlí, jestli neukecám kolegy, tak z piva zas nic nebude. A sám přece nebudu pít, nejsem alkoholik....
í
Nezoufej, časem tomu přijdeš na chuť... A nebudeš sám - po hospodách vás budou hromady! :-D
Hehe, tuhle zábavu si nechám na důchod nebo po případném rozvodu. Zatím jsem rád, že mi to samotnému moc nechutná...

í
MzM::: A pěkně kecáš - to svoje "í" tady píšeš tak dlouho, že už musíš mít nejméně í a půl...
<HTML>Já jsem zvědavá, jestli někdy dospěje k íá :-).</HTML>
Jednou se tak už stalo, ale nějakým zázrakem se však dostal zpět k í.
<HTML>To by byl osel, kdyby na sebe prásknul íá.</HTML>
To nebylo za íá, ale za to í a půl :)
Taky jste si mohli přečíst, že í je věk mentální. A ten se vůbec nemusí posunovat, i když se někdy posune tam i zpět.
<HTML>Hm, já jsem sem chtěla něco napsat, ale zaboha si nemůžu vzpomenout, co to vlastně bylo... ááá už vííím :-D.

Marku, tuším jsi psal, že se Apoštolská církev přestěhovala. Už vím kam. Na Životského 10 :-D. Tam se to fakt vyjímá, opravená fasáda a vchod a nápis Apoštolská církev. Je to přímo na zastávce Životského, takže znalí jistě vědí, jak to tam v okolí jinak vypadá... Pro neznalé mám nápis z jednoho z domů v blízkém okolí - muzeum romské kultury.</HTML>
<HTML>No, já na muzea fiktivních věcí moc nejsem...</HTML>
<HTML>To není fikce, to je realita... Jinak ten nápis je normálně na zdi, něčím černým, a kudma se tam vchází, to těžko říct :-D. Možná se tam leze oknem, vymlácených či vyhořelých (nebo proč jsou vlastně černý) je tam dost.</HTML>
Černý je to asi proto, že když tudy prolézali "návštěvníci" do "muzea", kde na místě "tvořili" svoji "kulturu, tak v oknech zanechali vzorky svojí DNA. Náhodou je černá, po šlechtě by to bylo modrý, normální člověk by tam nelezl. :-D