Kolik Vám je ???

<HTML>Njn, ale kdybych si měl vybrat mezi muzeem romské kultury a muzeem somálského kulinářství... Vyberu si to druhé.</HTML>
...jako obojí by mohlo být zajímavé. V prvním případě výstava pod názvem "Co všechno se dá zničit" ve druhém "Co všechno se dá sníst"...
Na zelený čtvrtek zelené pivo. Kam? Šelepka?
<HTML>Zelený čtvrtek, to bude nějaký apríl...</HTML>
Jak nějaký? Zelený!
í
Už ho dneska měli u Večeřů, tak jsem si ho dal (na oběd).
Celkem to šlo. (-:
<HTML>Sakryš, tak jsem se zabavila výpadkem, že jsem málem zapomněla, proč jsem na fórum takhle brzo po ránu lezla :-). Tož já bych na to zelené pivo i šla. Šelepka může být, zase v tom nekuřáckém oddělení? Jen řekni v kolik. A vy ostatní brňáci - letos jsem neměla čas na organizaci srazu, tak se pochlapte a doražte na zelené taky ;-).</HTML>
V řadách kolegů je rozpor, takže zelené bude dneska nebo zítra. A dvě povolenky na týden nedostanu. :-/
í
<HTML>Tak to je škoda. Dneska už jsem řekla, že přijdu brzo domů, neb má drahá polovička dnes pracuje doma a zítra jdu na oslavu narozenin kamarádky. Leda chvíli předtím, než na ně půjdu, bude to začínat až večer. Tak sem kdyžtak napiš, jak jste se nakonec domluvili a uvidíme.</HTML>
Nakonec jsme se domluvili, že dneska ne, ale zítra možná jo.
í
<HTML>Víte, tenhle offtopic se mi moc nelíbí. Přeci jen, vlákno se jmenuje "Kolik vám je?" a ne "Kolik piv si dáte?" Ale což, nechám to být... asi byste rádi dosáhli tisícovky. Smáznu to potom ;)</HTML>
<HTML>Opovaž se něco mazat!

Ještě jsem si vzpomněla, že jsem dneska ráno jela opět okolo výše zmíněného "muzea". Hned vedle toho nápisu jsou už asi navždy otevřené dveře, takže vstup je zcela jistě volný. Ovšem co bude stát návrat ven, to těžko říct...</HTML>
Nípal: ale domlouvání se kam, přece velmi těsně souvisí s tím kolik nám je, ne? Takže je to naprosto přesně k tématu. Žádné odskakování od tématu jako třeba JavaScript, a jiné zhovadilosti...
í
<HTML>Jako s tím, jestli vám už bylo 18? Hmm, dobrá, ukecali jste mě.</HTML>
Tak nakonec přece jenom v ten čtvrtek. Šelepka?
(pro Nípala) Tam se budem dohadovat, kolik že nám to vlastně je. Můžeme též, na rozdíl od fóra, vizuálně zhodnotit, jestli to aspoň trochu odpovídá. :)

í
Tož já jdu. Když, tak jsem tam.
í
<HTML>Na zeleném pivu jsem sice nebyla, ale zato obyčejného jsem vypila za dva. Pak jsme to zakončili dvojitým panákem a šli zvesela domů :-).</HTML>
Šelepka byla nacpanější jak vietnamská tržnice, tak jsme skončili v kočce... Plzeň je plzeň...
í
Dneska někam?
í
Bavorská....
í
<HTML>No já teď nevím kde mi hlava stojí, na nějaké posezení v hodpodě teď nějak nemám pomyšlení. Už aby byl konec května, to se situace konečně trochu uklidní... Měla by, jinak se strhám a přestanou mi tipovat osmnáct :-D.</HTML>
Na pivo se čas vždycky najde... :)
Dotaz: Thalio, ty jsi taková z oboru. Za jak dlouho se rozpadne sklo v přírodě (přibližně)?
Nebo kdokoli jiný?
....myslím kdokoli jiný odpovědět, ne rozpadnout se. :)
Trochu pozdě. Někteří se už asi rozpadli. :D

>> http://lesuzdar.lesycr.cz/clanky/svetovy-den-uklidme-svet/
sklo a polystyrén se nerozkládají vůbec, ty v přírodě přetrvávají celá tisíciletí.
<HTML>Sklo vyrábí i příroda (stačí, aby bylo v písečný poušti pořádný horko). Jestli se chceš skla zbavit, tak buď hodit do sopky (nedoporučuju, pak 3 dny nelítaj letadla), nebo rozdrtit na písek (fajn, ale je s tím práce), nebo hodit do zelené popelnice na sklo - pak si to skláři naházejí do svých pecí. A některé (zejména prázdné) lahve je lepší vrátit do obchodu, jsou za to peníze.</HTML>