Kolik Vám je ???

Gratuluji ;-)
<HTML>Thalia: to chce oslavit. Suverenně nejdelší vlákno na fóru... Mimochodem, první příspvěk do tohoto vlákna byl napsán před 7 lety a 8 osmi měsíci.</HTML>
A jde se slavit :) Gratuluji k dosažení rekordního tisícového příspěvku na tomto vlákně.

Jen tak mimochodem. K dosažení magické hranice nám stačilo:

241925580 sekund
4032093 minut
67201 hodin
2800 dní
92 měsíců
7 roků

Tak si říkám, jestli jsem náhodou neudělali třeba i světový rekord :)

A abych neodběhl od tématu, tak mezi první zmínkou o mém věku až do současnosti uběhlo 7 roků. Stejně jako u prvního, akorát o 45 hodin později. Páne jo, to jsem teda stařec :) A kdyby to někdo počítal, tak přidejte jeden rok k dobru.
No totok...
Pravděpodobně v úterý zase pojedem někam do hospody. Žeby zase Panská Lícha? Tak to tam můžem zapít...
:)
í
omlouvám se, že se vkládám do diskuse, ale nějak mi nejde do hlavy, kde se zjišťuje, jaký je kolikátý příspěvek jestli mi rozumíte.?
Abych nerušil partu tak je mi 14. Úplnou náhodou jsem se dostal k html, to pak přestalo stačit, tak teď studuju php ze seriálu na linuxsoftu. POkud někdo víte, kde se dá naučit lépe, tak napište.
Je to napsáno tady: http://www.webzdarma.cz/forum/list.php?f=4 v položce Odpovědí (tohle je 1006) - jubilejní!
<HTML>Tak a v jiném vlákně se opět potvrdilo že jsem "sqělá. A krásná". A je mi 18 :-).

Tomík: koukala jsem na začátek vlákna a jsi jedním z mála, kdo z těch dob má stále ještě svůj účet. U většiny se tam zobrazují již jen IP adresy. Když jsem si tam ale všimla ani nevím jestli zodpovězeného dotazu, kolik je mirovi, tak jsem si nemohla nevzpomenout, jak mi Richard kdysi napovídal, že je mu 50 a já se pak nestačila divit :-)).</HTML>
Thalia::: ...a narciska (narcistka, narcisistka)?! - to skoro vypadá na prolhanou nacistku. :-)
<HTML>Tak zrovna narcisky mám hodně ráda, hlavně ty žluté, nejlépe v množství 18. A co se týče toho následného nařčení, tak si pamatuj tuto slavnou větu se třemi zápory: "Nikdy jsem neřekla nepravdu!" :-D.</HTML>
fakt sory, že zas ruším, ale tak mě napadlo- nemáš náhodou něco společnýho s černou září Thalio?
<HTML>Ono to sice vypadá jako soukromá diskuze, ale dalším účastníkům se rozhodně nebráníme, aspoň dřív dospějeme k dvoutisícovce.

Náhodou nemám. Co to je ta černá záře? Tío google našel jen nějakou dřevárnickou skupinku. Proč tě to napadlo? :-)

P.S. těší mě správně vyskloňovaná má přezdívka, to se jen tak nevidí.</HTML>
Možná myslel "černé září 2001".
Ono to vlastně vypadá pro USA dost "černě". V dubnu (prdla ropa), v květnu (neprdla bomba), jsem fakt nažhavený na červen... :-D
<HTML>Tak s tím žhavením bacha, ať neprdneš ty ;-).</HTML>
Nějak jsi přeskočila to černé září. Ode mě se ostatně to "prdnutí" dá očekávat - v mých +ěé. :-)
Správně. Černá záře má cosi společnýho s dřevárnama. to neřeš... tak sem tady četl tvý příspěvky a nějak mě tak to napadlo... mě to prostě připomnělo kámošku mýho kámoša. a ten věk by přibližně taky odpovídal...
Co černá hmota?
í
<HTML>Jo, o té jsem slyšel. Bohužel zveřejnění faktů o ní se v našem přehnaně korektním světě nepokládá za pravdu nebo svobodu slova, ale za xenofobii či rasismus.</HTML>
No já jenom že to tvoří podstatnou část hmoty všehomíra...
<HTML>Nenech se zmást, Nero, 18 mi je už hezkou řádku let ;-P.

Část hmoty všeho-mira? :-))</HTML>
Ne:
část hmoty všeho!
Míra.

í
Černá hmota, černé září, černí spoluhmotníci... poj'dte raději psát o něčem méně pesimistickém, například o hnědé hmotě.
PS: Tento příspěvek budiž považován za první o hnědce.
Bílý jezdec,
bílá tvář,
bílý den a
bílá zář....

í
MzM: Tak si brousil na takové číslíčko, až mu ho někdo sebral. A přitom to měl přímo pod nosem :)
Túdle. Tento příspěvek je tedy můj :)


2^10. příspěvek je na světě!
Tomík, to je tvůj omyl:
111111111 ;-)

í