Kolik Vám je ???

lepsi si tak pripadat nez jim byt...
Jo to mas recht
Me je 14, za mesic mi bude 15, počítač mám asi 4 roky... Bratranec mě začal učit C(++), pak jsem se chytil HTML(word, pak frontpage, pak jsem se naučil jazyk), pak PHP(po zkušenostech s C to byla hračka), JavaScript jen základy, co se odvodí z těch dalších dvou jazyků, maximálně něco, co se mi víckrát hodilo....

Jo, jestli vás to zajímá, tak půjdu na gympl.. :o)))
Ja mam taky jazyk. A umim i mluvit, uz od 12... :o)))
2Sojkovec: Trochu pozdě, ne? Já mluvit začal někdy kolem tří let. :o))))
Nahodou na to ze mam iq neco kolem 50 docela slusny ne?;-)
14,5. Moje stránka vyhrála TV s videorekordérem a to jsem na ní pracoval skoro dva roky.
http://zmrzlinar.webpark.cz/ & http://zmrzlinar.webzdarma.cz/
To je nocni mura ten zmrzlinar
Co to má být? ... ten zmrzlinar.

Teda mě se zdá... že autor je fakt lamka. Obrázek kterej zabírá 300 kB je trošku moc ne?... nato, že jsou tam jen vykřičníky. Nechápu proč nepřešel na Flash (ve flashi by to zabíralo 10x míň a mělo 10x lepší design). Jaký že má autor IQ 14,5? Za 2 roky práce taková lamárna to si asi dělá srandu.

4 : zenek

Mě je 15. Komp mám už od 5... :] Znám HTML, CSS, Java-Scripty, Javu, Flash, právě jsem sa před týdnem začal učit PHP, MySql a už trochu delší dobu se učím v Delphi a co nevidět se pustím do C++...


Kromě těchto jazykových srandiček, taky dělám mapy (někdy mini epizody)
do her HL, Q3, UT a UT2K3. Když už někdo umí dělat mapy tak samozrějmně dokáže pracovat s: modely, sprity a texturami.
Kromě dělání map, se věnuji "před"progamingu :D.

a to mě ::
!nikdy, nikdo, nic (z toho co jsem nyní jmenoval)neučil!

Musím přece alespoň jednou v životě zamachrovat...
Az tu vubec nekdo z vas delal program "pro nekoho", kdo absolutne nevi o cen je rec a jenom vam nalozi co potrebuje a vy to musite nejak splacat?
Za prachy, ovsem... A pak uz nikdo z vas nebude tvrdit ze je programovani bavi, ja tvrdim ze je to ta nejnudnejsi cinnost co na pocitaci provadet, hned za psanim dopisu ;-))))
21
Mě to teda celkem baví ... dělat program/html pro někoho.
Mihor: Fakticky? to ti teda zavidim...
Pro: Mihor-24

Náhodou já mám větší IQ než ty. Mimochodem, na ty stránky jsem neměl skoro vůbec čas a dělal jsem je kousíček po kousíčku a navíc je to moje první webová stránka, a to jsem předtím o HTML neměl zájem a teprve při budování této stránky jsem HTML poznával, takže bych hned jen tak někoho nekritizoval.
Pro zmrzlináře: Cože? tys dostal televizi a video za takovej hnus? Načítá se to dvě hodiny, grafika stojí za ho... a ty za to dostaneš televizi. No mně je blbě :-(. Nechápu, jak někdo, kdo dělá stránky dva roky může splodit takobej humus. Tfuj babo.......
Musim uznat, že se mi líbí, jak se umíš ze všeho vykrucovat:
třeba, že sou to tvoje první stránky- to je jedno, ale děláš je 2 roky ne?
Ale, abys neřek, můžeš mě taky zkritizovat http://vkdc.unas.cz/
PS: chatu si nevšímej, já ho nedělal, už pracuju na novim (zbejvá jen pár maličkostí :-))

Pro Sojkovce: Tak co seš? Umíš něco programovat, nebo ne? :-))

Pro Ivušku (29. 12. 2002 17:10):
>>>Sakra je mi 24 a neumím ani z poloviny tolik co děcka v této kecárně.
No tim si myslela koho?


Jo jinak koukam, že se to tu dnes docela rozjelo co? To je styl.....
2Bery: Vim ze nic nevim:-))

Jinka pekny stranecky, myslim ze Decin reprezentujou dobre, narozdil vod ty zmrzlinarsky silenosti, u ktery sem ani nemel tu trpelivost nechat to nacist...
Dík za pochvalu :-)) Jaký máš stránky ty (jsetli teda nějaký máš :-)?

Taky si mi pořádně neodpověděl
ja mam spis jenom textovy... sojkovec.wz.cz (prekvapive)
Tak se tak dívám na ty tvoje stránky Sojkovče, připomínaj mi takový ty doby před dvaceti lety a tehdejší internet. V tý době jsem ještě ale nebyl na světě :-)), takže nevim, no.....
No dyt jo;-) Na co nejakou grafiku a buhvi co... dyt sem je napsal ciste v notepadu a "na zeleny louce" , no mel sem je tak za hodku hotovy;-)
Tak se podívej ještě na mý stránky do knihy návštěv http://vkdc.unas.cz/kniha/ Zmrzlinář mi tam psal :-)))
No ten ti to teda nandal;-)))
To jo.........
2Sojkovec: Programování je pro ty kdo se chtěji uživit, ale hlavně pro ty co něco potřebujoum, ale nikde to nenajdou, nebo najdou, ale je to za neslušný prachy. Pokud něco potřebuji, tak si to udělám. Pokud něco vyhlédnu, zkusím to napodobit (néé přesně - na to jsou autorská práva).

2Zmrzlinář: Tvoje stránka vyhrála telku za nejhorší stránku na netu.
Ale stejně. Každý webmaster má svuj styl. Ale měl by si taky uvědomit, že stránky dělá i pro ostatní. No a ostatní říkaj, že tvoje stránky jsou na h.... Takže je na tobě abys stránky vylepšil k lepšímu (odstranil by debilní zbytečnosti). Jinak podáme petici Mírovi(Adminovi), aby zrušil tvoje stránky.

Tak pa. Jdu se dívat na tu tvoji televizi.

Tomík.
Pro Tomíka o Zmzlinářovi: Ono by stačilo, kdybysme ho začali všichni prasit a psali bysme mu to do knihy. On by si čas našel a stránky by zlepšil.