Zakázali byste kouření v hospodách?

Musíš takhle:
----------------------------------------------------------------------------
:D lol, tu sa kopírujú styly príspevkov?

ZAKÁZAT
Já jsem určitě pro zákaz...

Nedávno jsem byl v jednom nejmenovném městě v jedné nejmenované restauraci a nedalo se tam ani dýchat... Je to prostě (s prominutím) hnus...

Ať se vám to líbí nebo ne :o)
vy mate problemy...ja kdyz jdu na pivo .... nebo na jidlo .... tak mi je uuuplne jedne jestli tam nekdo kouri nebo ne....pokud se koureni nekomu nelibi tak at si najde misto kde se nekouri...
Co takhle "pokud chce někdo kouřit, tak ať si najde místo, kde tím neobtěžuje své okolí"?
ja, kdybych mohl, tak bych zakazal koureni uplne, stejne jako huleni. vim, ze je to prakticky nemozne, ale kdyby to tak bylo, tak bych byl stastny...
mirrda » už je to tu odstředověku tenhle nešvar. to jentak nevymeteš...
Myslel jsem, ze uz sem nic psat nebudu, ale
>>pokud se koureni nekomu nelibi tak at si najde misto kde se nekouri...
-musim reagovat.
[Caps lock]
PROC BY SI TEN, KDO NIKOHO NEOBTEZUJE - NEKURAK - MEL HLEDAT MISTO, KDE SE NEKOURI? NAVIC KDYZ STACI JEDEN NEBO DVA KURACI A ZAMORENA JE CELA RESTAURACE, TAKZE MIST, KDE SE NEKOURI MOC NENI?
[/Caps lock]
adamson : Souhlas..

ZAKÁZAT - ZAKÁZAT - ZAKÁZAT
ZAKÁZAT - ZAKÁZAT - ZAKÁZAT - ZAKÁZAT - ZAKÁZAT - ZAKÁZAT
:-)))
Ono to s těmi striktními zákazy je trochu ožehavé. Jasně, zákaz kouření by pro mě byl v pohodě, ale jakmile začneš něco řešit "vládou pevné ruky", obejví se někdo, kdo jen tak pro úplnost zakáže alkohol, kafe a potom třeba čokoládu, a potom to bude v háji...
V Irsku kouření zakázali, ale čokoládu ještě ne ;)
S každým striktním zákazem vzniká jedno nové odvětví šedé ekonomiky, případně mafie.
"už je to tu odstředověku tenhle nešvar. to jentak nevymeteš..."
Majklsi, ve středověku se ještě nekouřilo ;) Kouření sem přišlo s bramborami a tabákem, a to jsou věci z Ameriky, a ta ještě do Evropy ve středověku nedorazila ;)

"Co takhle "pokud chce někdo kouřit, tak ať si najde místo, kde tím neobtěžuje své okolí"?"
Freyo, to nechce skoro žádný kuřák slyšet :( Bohužel máš pravdu

"S každým striktním zákazem vzniká jedno nové odvětví šedé ekonomiky, případně mafie."
Prodej cigaret by se zakazovat nemusel - prosím, doma si zahul byt, jak chceš. A nedovedu si představit šedou ekonomiku v podobě ilegálních hospod, jistě by to šlo, ale řešení by bylo jednoduché - nikdo by do takových hospod nechodil. Někde jsem dokonce četl, že některým kuřákům vadí jiní kuřáci, takže kuřácké restaurace nejsou zrovna šťastným řešením.

na závěr si neodpustím jedno klišé:
Ministerstvo zdravotnictví varuje - kouření způsobuje rakovinu!
>> Ministerstvo zdravotnictví varuje - kouření způsobuje rakovinu!

Tohle zatim nebylo nikdy prokazano, dukazy jsou jen statisticke...
> dukazy jsou jen statisticke

A jaký jiný bys chtěl? že někdo zdechne s cigárem v hubě?
Johny: Dukaz bude tehdy, az nekdo prokazatelne vysvetli, jak presne z biologickeho, biochemickeho, popr. genetickeho hlediska zpusobuje kour rakovinne bujeni. To je zcela standardni typ dukazu.
Dukaz? http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1225&pjmeno=&kredit=&p1=
V hospodách a barech nezakazovat, v restauracích, kde se prodává i jídlo zakázat jen v době obědů... To, si myslim, stačí...
zakazat v dobe obedu... a proc ne v dobe veceri?
Bery : Souhlasím. A v restauracích by se nemuselo kouřit vůbec, když si tam občas zajdu na jídlo, tak bez toho cigára hodinku vydržím. V hospodách a barech bych to nezakazoval nebo ať si to rozhodnou majitelé hospod sami, pokud jim to samotným vadí nebo ví, že k nim chodí většina klientely, které to vadí. Ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že v hospodách pokuřuje často i obsluha a většinou větší část hostů..:-P
"Co takhle "pokud chce někdo kouřit, tak ať si najde místo, kde tím neobtěžuje své okolí"?"

my sme si s partiou také miestečko našli, a čo myslíte ?
>>> FURT SE NÁM TAM RVOU TY BLBÝ NEKUŘÁCI <<<
>>> FURT SE NÁM TAM RVOU TY BLBÝ NEKUŘÁCI <<<
>>> FURT SE NÁM TAM RVOU TY BLBÝ NEKUŘÁCI <<<
:-))
ja nevim proc ja kurak bych si mel hledat nejake jine misto.... me treba nevadi kdyz si vedle me sedne nekurak...me to neobtezuje....ale pokud mu vadi ze ja vedle neho kourim vadi to jemu a je jediny z nas dvou komu neco vadi a proto by se mel odebrat do cukrarny :-))))
rekneme, ze jsi jediny *urak v hospode, kolem tebe je cca 20 nekuraku. zapalis si. maji si teda vsichni ti nekuraci v te hospode jit do cukrarny? spis ti rozbijou hubu ;)