Zakázali byste kouření v hospodách?

jj, albertino je fakt *urak ;)
pokud nekourite startky tak vas hlava neboli :-) .. hodpody a pívo sou od toho aby lidi lakaly si zakourit .. proto se tam taky ty retka prodavaj .. restaurace uz sou jiny .. tam se lidi chodi najist a snad kazdej ma tu slusnost si par metru od jidla nezapalit .. a kdyz je to hodne husty tak proste barmani rozeberou vsechny popelniky a vylepi cedule zakaz koueni .. popr rozdeli restauraci na dve casti .. kazdopadne zalezi na jejich zkusenostech a vetsinou je ta zkusenost takova ze i v restauracich lidi kouri .. takze nevim co chcete zakazovat
Nesnáším agresivní nekuřáky, co nadávají ostatním do *uráků.... Mimochodem, kdybyste používali diakritiku, tak by to vůbec nemělo smysl..:-)
<HTML>vypalim cca 25ks denne, cast doma u pc, cast v hospode, cast za volantem... nemam rad nekuracke prostory</HTML>
Richard: Muj kamos vypali 2 - 3 krabky denne :)
Můj kámoš nekouří vůbec, to je ale frajer ;)
He, ja taky ne. A neplanuju zacit, napred je to nesmyslna frajerina, pak zavislost.
<HTML>prave kourim.. a proc? uz pro ten pocit....</HTML>
no žiju dost dlouho s kuřákem. to mi stačí... Kuřit neplánuju. ani do budoucna.
Ja samo taky ne, ani na zkousku, nerad bych do neceho spadnul...
nekuracii! a proc si nepostavite svoji vlastni hospodu kde by se nesmelo kourit.... se do kurackejch neserte kdyz vam to vadi :-)))
musíme se do nich srát. kdo by chodil do nekuřácký hospody ... :-))
>> prave kourim.. a proc? uz pro ten pocit....
Ričrde, závisláku ty ;)

Majkls: souhlasím, jo, říct lépe nedovedl by nikdo to.

albertino: to marná práce byla by, poněvadž všichni kuřáci by brzo zakouřili ji.
na hvezdne valky nekdo dival se ;-)
super, uhodl Tonik to :D a mně ten sloh líbí se ;)
i mne libi se moc. Yoda postava nejoblibenejsi moje jest
Dost už, toto o zákazu kouření téma jest. ;)
<HTML>prave jsem dokouril... nebudu lhat mam chut na dalsi,ale uz tak se tu neda dychat, bojim se otevrit okno aby nekdo nevolal hasice :) vim,mel bych ubrat</HTML>
ing. doktor docent Richard, kandidát věd velkým kuřárem jest :)
Moderátor Richard velkým učencem nepochybně jest...
Jako kandidát věd by snad co kouření obnáší a způsobuje vědět moh'
Temná strana síly k diplomu pomohla mu :)
Kouření moc špatná věc ona jest, avšak taktéž každého věc je to, zda on kouřiti bude a zdraví sobě možná ničiti může si on. (he?)
hanyZ: S tím ja nemoct souhlasit, neboť kuřák neničit zdraví jen své, ale i lidu okolnímu, neboť oni cigaretový kouř muset čichat a tím pasivně kouřit.
To dlouhou na debatu moc jest, však bavili my o tom jsme se zde už. Problém kuřáckých a nekuřáckých to prostorů bude vždy a je.. Jak řešit to však, kdo ví? Kuřák pravdu svou má, taktéž nekuřák jiného něco myslet si bude vždy... Nechť Síla tento problém vyřešiti pomůže ni však síla hrubá snad ...:-)