Zakázali byste kouření v hospodách?

hanyZ: S tím já souhlasit, že Síla tento problém pomoci vyřešit, nikoli však hrubá síla, neboť zloba, strach a násilí cestou k Temné straně síly jest!
Tak :-)
Mezi Silami že rovnováha býti má, já myslím, zda k Temné či Světlé straně přidáš se, jedno tedy jest.
Světlá strana ruleZzZzZ dost
<HTML>tomu rikam poeticka diskuze
nemiti tolika dobrych titulu u jmena sveho, neznal bych vyznam slov a rad vasich slechetnych, pravda jest temna strana nici zdravi mé, lec ani ja tu nemohu byti vecne</HTML>
> zda k Temné či Světlé straně přidáš se, jedno tedy jest

Nejedno to jest, neboť Temná strana pouze zloba a násilí jest, kdežto Světlá strana síly je mír..

Btw: moje nejoblíbenější postava StarWars je [džadža bings] :)
Jar Jar Binks je pěkně srandovní postavička... ale když vidíš toho gunganskýho bosse, tak taky není smutnou postavičkou :D

Jedno je to. Hlavně že Síla ;) Pokud by celý svět byl jen z dobra, zhroutil by se - nebylo by co dělat. Pokud by celý svět byl jen ze zla, zhroutil by se taky - nebylo by na kom parazitovat. Proto musí být rovnováha ;)
Richard: Mocná Síla je s tebou, avšak nebezpečí v Tvém výcviku obávám se. Nejasná zdá se budoucnost býti....
Ministerstvo životního prostředí varuje: Kouření způsobuje znečištění ovzduší a přispívá ke skleníkovému efektu!
To způsobuje i prdění....
Já to nepsal jako univerzální pravdu. Jen poukazuju na to, že "Ministerstvo zdravotnictví varue" by se dalo aplikovat na cokoliv.
Ministerstvo financí varuje: Kouření způsobuje finanční ztráty!
<HTML>Ministerstvo vnitra varuje: Pro cigaretu můžeš i zabíjet!</HTML>
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Kouření způsobuje dobrou náladu!
Ministerstvo financí varuje: Nekouření zvyšuje schodek státního rozpočtu!
jo, asi tak. K tomu kouření. Na ČRo 2 Praha dnes ve 4 hodiny dávají Kávu o čtvrté na téma Kouření ve veřejných prostorách ;) Jsem zvědav, co tam budou diskutovat :D
<HTML>kdybych bydlel pobliz sel bych si poslechnout.. nevim ale.. nejspis bych si tam zapalil :)</HTML>
Kdyby se to zakázalo, bylo by to ještě horší
Já bych byla pro zákaz v restauracích; v normální hospodě, kde se nejí, bych to asi neomezovala (ale chtělo by to dobrý odvětrávání aspoň, na pivko ráda zajdu). Jinak jsem plně srozuměna se zákazem kouření na zastávkách, nádražích apod. Nejvíc nesnáším, když jdu po ulici za kuřákem, věčná změna směru, zrychlování abych předběhla mě nebaví.
Co myslíte, můžu věřit příteli-kuřákovi, když říká, že až budem čekat mimi, tak přestane? (moji rodiče přestali, rodiče mého přítele ne). Menší pozn.: dřív říkal, že až si najde stálou partnerku, tak přestane, a nepřestal. Buď lhal, nebo nejsem ona partnerka. Osobně si myslím, že nikdy nepřestane. Ale jestli to pak alespoň striktně neomezí (např. bude kouřit jen v práci), tak se asi odstěhuju zpátky na venkov...
Jejda, tak dlouhej příspěvek ode mě je spíš výjimka :-)
Děti do hospody nepatří!
tahali byste své děti do hospody mezi kamarády já ne protože když vidí že jsou opilí tak je to hrozné a co vy a nebo byste řekli těm co je tahají at je nevodí?