Co rádi pijete?

Cesi... :-D
Hehe, njn, pivo, hezky cesky, zadny jiny sr*, tady na Maltince jsem mel jedno holandsky a pekna brecka. Taky jsem zkousel Vodku, ale nic moc. Jinak este z alko mi docela chutna Smirnoff, neni to moc silny, ale co.
pivo,vodka,tullamore dew ...... a jahodovou limcu
Jako zapřisáhlý abstinent jedině vaječný koňak:-)
Co takhle Afghánský chrchel? :-) Vaječný koňak a zelená.... Vizuální požitek je úžasný, s chuťovým požitkem už je to horší.......o dost...... vlastně se to nedá pít, je to fakt hnus:-)
Aha, tak to asi opravdu zkoušet nebudu :-)
Mně úplně stačí pivo a zelená, s vaječným koňakem to bude asi sila... To zkoušet asi fakt nebudu
Ale vypadá to fakt úžasně....:-)
Jo, on i ten název je úžasnej, ten mě fakt láká, no ale nebude mně pak náhodou tak trochu blbě?
2 hanyZ: Jo a určitě si to už zkoušel?
Zkoušel právě, naposled ve čtvrtek, ta kombinace peprmintu a vaječné chuti by porazila i vola....
Ďábelský krvesaj je docela zajímavá věc, taková levná pálivá griotka servírovaná ve zkumavce... měli jste to někdo?
Já to měl, zajímavá kořeněná chuť.. Ale vypít toho víc, tak mě asi kebule bolí ještě týden.....
Jo, to jsem pila asi dvakrát a v kombinaci s pivem, několik kol, doteď si skoro nic nevybavuju... Takže díky, už nikdy víc.
myslite dr. vamp? :-) to se u nas docela pilo driv, ted uz nejak upad v zapomneni .. jestli to nebude tim ze nejsilnejsi mel 21% volume
Becherovka rulezz! No jo, karlovarák...:-)
teda becherovka me moc nebere....je to hnus... a krvesaj se u nas pil uz asi pred 2 roky
Já taky na becherovku zrovna nejsem. Psala mi tuhle v prvním dopise jedna Španělka, že když byla v ČR ve Varech, tak ochutnala becherovku, ale že prej je moc silná... Tak nevím, co tam pijou, nebo ona moc nevydrží...:-)
Becherovka mě nějak moc neoslovila...

btw, pití je taky sezónní záležitost? Něco ve stylu "letos se budou nosit růžová trička s hnusným potiskem, pít se bude to a to, květinové vzory a tamto pití jsou out"? Asi jsem málo trendy...
Pro mě to teda sezónní záležitost není, já piju pořád to stejný :-) Experimentování s Dr.vampem byla jen výjimka...
No a co whisky? To tu nikdo nepije? (Krom Petra B.) Já si na ni teda taky nepotrpím...
Whisky mi připomíná mýdlové bubliny. Párkrát jsem ji pila, ještě před abstinováním, ale nějak extrémně po ní netoužím.
Ani ne tak mýdlové bubliny, jako spíš pleťovou vodu. Když tvrďárnu, tak spíš vodku nebo zelenou vílu...

> ještě před abstinováním
žeby alkoholická závislost? :-)
>Když tvrďárnu, tak spíš vodku nebo zelenou vílu...
Vodkový období už mám za sebou... Spíš by mě zajímala ta zelená víla. Já piju teď jen citrus, tak nevím, co to je?
To, co jsem zmiňovala už výš. Absinth.
Aha. Tak ten jsem ještě nepila a asi ani nebudu.