Co rádi pijete?

Absint? Není to ten bilinkovej houmr, co se nedá pít?
ale da .. klidne i ve velkym ;-) ale za nasledky ti nikdo neruci :-D
Před abstinováním značí, že dřív jsem si přihnula, ale teď se snažím moc nepít.
Absinth jsme jednou vyráběli domácí s učitelem výtvarky - to byste měli vidět ten výsledke :-)))
Už teď mi je blbě...
ja piju whisky ;-) Tullamore Dew ... ochutnejte a zmenite nazor na whisku .... ale jina mi nechutna
každopádně pivo a pak ruma, slívku a ďábelskýho krvesaje (chlapům staví, ženskej svírá)
co moc nemusim je vodka a ty hubolepy ob puškyna přez píčvodku atakdál až k jelcinovi.
a víte co? stejně neni nad okenu
teda sem videl jednou pit okenu nejakeho ukrajince .... cedil to pres chleba...a nevim nevim ...bych se bal ze e priotravim
To ji takhle jednou přines do třídy náš učitel na mapování, pověštný to alkoholik. Držky nám spadly až na zem, když se zní mohutně napil. Postavil si ji na stůl a celou hodinu z tý plastový flašky popíjel.
Na konci hodiny nám sdělil že to není okena ale ta modrá kola jak se tenkrát prodávala a dal ji kolovat.
Někde to musim použít, je to vopravdu dobrej joke.
Absinth? Taky jsem ochutnal. Je to brutus.
simon: ja jsem to tehda taky udelal. nebyl to zrovna dobrej napad, melo to ponekud neblahy vliv na moji uz tak trochu posramocenou povest
Abstint, jesli to je to co myslim, tak můžu pítm, jenom když mam dočasnej výpadek smyslů...
Pro otrlý doporučuju zelenou s mlíkem, ale pozor, pouze pro trénované tělo :-)))
mno ja jedno pil mix.... pivo - cola - panak vodky - a trosinku rumu .... nebylo to spatny
Pijem všetko od asfaltu až po riedky betón (tie pomaly tečú)
Á...
Ja som zabudol, veď ja nepijem (odkedy vymysleli vedrá a hadice).
Všechno v čem je líh ! :-D
"Magický voko, vole!", anobrž panák zelené v pívu...
Puschkin je fakt dobra. šetky príchute. :->>> Celkom mám rád aj čistú Finlandiu a uplne naj sú krídla. Finlandia+RedBull
Okena. A na přikousnutí topinky s Indulonou ;-)
Džus !(čerstvý)! Ne jako ty, co prodávají v krámech.
ML: Davej pozor...

>> Zaměřte se prosím na alkohol. Moc mě nezajímá, jestli dáváte přednost SevenUpu nebo Fantě
A sorry ;-)) Hmm, takže:
džus !(čerstvý)!, mýchaný s rumem. Ne jako ty, co prodávají v krámech.
Tuhle dobrotu si asi nikdy nedám, protože netuším, co to je mýchání :-)
Možná něco jako dmýchaný...? ;-)

Jináč, já bych s džusem smíchal spíše vodku než rum....

A úplně nejlepší by bylo smíchat vodku s rumem...
hanyZ: Ac nemam rad kokakolu, z rumem (hodne rumu!) je vynikajici. A dzus radeji s vodkou...