Je podle vás   prasárna?

Freya: no nevim, jak ostatni, ale ja bych (kdybych jeste pouzival ie) spis z te stranky zmizel a uz se tam nevratil, nez abych menil prohlizec...
IE je nemrtvej a bude mezi námi až do skonání světa :(

Docela mi jeho existence vadí, když neumí úzké mezery.
Hele to neni fér. Tuhle stránku zatím nenavštívil nikdo s Operou (nebo to raději nedočetl).
Jaxe zdá, DivadelníPředstavení 7.50 to zatím taky nezvládá...
Fuj čtverečky!

ad drow-down menu: Tak to jsem raději udělal rovnou ve dvou verzích. Jedno pro prohlížeče a druhý, v JavaScriptu, nazvaný MSIE. :)
Zajímavé, mám 7.52 ;)
Stejně nechápu důvod k použití úzký mezery kromě nárustu velikosti kodu.
Typografie...
Např. oddělovač poštovních směrovacích čísel:

153 02

Také jako oddělovač v telefonních číslech a jakýchkoliv číslech v dekadické soustavě

+420 123 456 789
6 530 000 Kč

určitě by se dalo najít i více použití, třeba jako oddělovač stupnů, minut a vteřin (ale tu si nejsem tak jist):

87° 59' 45"
Hele nechcete toho nechat? Kdo má furt číst ty čtverečky :)
Promiň kolego admine spřátelené hry ;) Nepoužívám je běžně ani já :)
Nípal: u všech příkladů se dá použít normální mezera, popř.  
Já bych tam dal nbsp-ale stojím za tím,že by tam měla být úzká mezera!
To ti nikdo nebere :)
The Zero: ten, kdo si to zaslouzi ;)
jj, ten, kdo používá blbej prohlížeč... dokonce jsem někde cosi zaslechl o jakémsi týrání, kdy jsou uživatelé nuceni používat ten jediný správný od mrňavého měkkého, protože na příslušném kompu žádný jiný není. nemělo by to být trestné?
Je to trestný... Momentálně tím trpím. V druhý redakci jsem si byl nucen stáhnout jiný prohlížeč, ale tady, co právě sedím, je mnohem víc lidí a asi by to neprošlo. Zvláštní je, že mi doma   v Opeře funguje...