Jaký se vám líbí holky?

no dovoluji si citovat... <cite>"Jak se rychle zamiluješ, tak se i rychle odmiluješ."</cite>
Sice to neni zrovna k tematu ale je to tak... a taky nikdy obracene :-)
Jo tak já se budu odmilovávat hodně dlouho...
15 minut denně u pc.. to je jeden z nejlepších vtipů :))
_ zpráva pre: Katie_
    _ citace _
      VEĽMI DOLEZITA PRE MUZA MOJICH SNOV! NESMIE TO BYT ZIADNY PC MANIAK!
    _ /citace _

Mno... Čo je špatného na PC maniacích? Já som téže PC maniak, ale neje to pre mne (ako pre ostatní) činnost prvé stupně (to znamená že si umím urobit čas i pre iné věci ako robí normální člověk, který neje PC maniak :). PC maniaci jsou téže schopni mít někoho rádi (pokud se nejedná o B. Gatese :D
Omlouvám se za nepovedený pokus napodobit Slovenčinu :)
_ /zpráva _

_ zpráva pro: všechny_
Kdo je povrchní, ať si je, jednou se mu to vymstí. Věřte mi nebo ne, jsem člověk, který si nemůže moc vybírat a kdybych si vybíral podle vzhledu, vzniklo by ztoho jenom velké .......
_ /zpráva _
//vysoký chalani,hnedé oči,hneho-čierne krátke vlasy,super postavy, múdry,vtipný atď.//

Jsem nejvyšší ze třídy, spáleně hnědé (hnědo až černo) oči i krátké vlasy, supr postava (atletická), moudrý - u toho si nejsem jistý (vysvědčení mám výborné), vtipný- u toho si taky nejsem jistý (někomu se můj druh humoru líbí, někomu ne)
:))
2Katie: Proc 15 minut? Ja jsem schopnej stravit u compu i 14 hodin denne, ale zaroven jsem schopnej bez nej vydrzet 14 dnu ( a NEMAM abstak ). Co myslis: Jsem pocitacovej maniak nebo ne?
Brat >> seš blázen... já u něj nevydržim 14 hodin deně ( teda někdy jo ) a zase bez něj vydržim tak maximálně tejden a už druhej den mam absťák...
Já bez počítače vydržím klidně do konce mého života a absťát v žádném případě nedostanu. Co se týče času u PC, někdy jsem u něj 5 minut, někdy zase 15 hodin (to se neví), ale mezitím si dělám přestávky, chodím ven etc.
LOL, vy ste pripady, 15 minut.... mam se jit obesit? Este ze nesnasim baby, co si z fora delaj seznamku. Kdyz 15 minut vynasobis 40, tak to splnuju :)) Jinak vydrzel jsem to 2 tydny... povinne... tabor. Na Malte jsem to vydrzel tyden, pak jsem nastesti objevil inet cafe :) Jinak jako Freya, tyden a mam abstak, ale znam kamose, docela magor:
16.00 - odjezd na tabor
15.32 - SMS: Parim!
16:15 - v autobuse: "POCITAC! POCITAC! POCITAC!"
asi po tydnu - vynervovanej: CHAPES TO?!?! JA UZ XX HODIN NEBYL NA KOMPU!
hueh :D
Jinak uz tejden to je u me tak, ze chodim spat ve 3 rano, ve 12 vstavam, jidlo mam u kompu...
#lama: Pokud bych mel bejt tejden zavrenej v jedny mistnosti s compem, na kterej bych nesmel sahnout a nasmel jit ven, tak bych se asi zcvoknul. Ale jinak tech 14 dnu v poho vydrzim.
Dneska jsem u toho seděla rozhodně přes 10 hodin... o prázdninách je to úplně běžné :-)

btw, Katie, když nerada počítačové maniaky, tak proč sháníš kluky na tomhle fóru? A proč je vůbec sháníš na webu? :-)
2Katie: souhlasim s Freyou, tady zadny normalni lidi nenajdes
A proč je vůbec sháníš ?
Freya - to som ani nechcela len sa chcem od nich nieco naucit...no a ked som tu tak s nimi mozem pokecat aj o niecom inom nez je pc nie ? Okrem toho uz niečo viem,že nemam robit stranky cez Front Page.

Michael Le - no to je super :)

hanyZ - nezhanam,keby som chcela uz mozem s jednym kamosom chodit,ktory je fakt super a neznasa pc,ale... no... prečo s nim teda nechcem chodit je moja vec.
Ono snad i v tom FrontPagi se dá nějak udělat normální kód - ale jedině vlastní hlavou a kódem, ne klikáním na WYSIWYG berličky....
>> Ono snad i v tom FrontPagi se dá nějak udělat normální kód - ale jedině vlastní hlavou a kódem, ne klikáním na WYSIWYG berličky....

Jo, da, prepnutim na tu druhou zalozku :-)
Nevím, už nepamatuju si už, jak FrontPage vlastně vypadá :-)
No, hele, já teď viděl stránky ve FrontPagi, kde kromě asi 40 tagů font na 10 řádků textu byl kód vcelku normální.
(vlastně až na to, že jednou se tam dokonce objevil DOCTYPE - ale za tagem <head>)

Katie >> Připomínám se. Žiju ve dvou režimech. S holkou nebo s počítačem ;-)
Ja o prazdninach ziju ve 3 rezimech:
S pocitacem.
S mobilem.
S posteli.

Jooo, este s jidlem :)
hm... to já žiju v sedmi režimech...

S počítačem
Na tréningu
S počítačem
S jídlem
S počítačem
S postelí ...

... a za osmý s počítačem...
A kde máš siedmy režim ?:-)
sedmý režim je stand by:-)
(o: ste magoři :o)
: ))