Byl mi smazán účet - prý "spamovani ve foru" co vy na to?

<HTML>Je jedno jakou presnou definici ma slovo spam, je to proste vyraz pro nevyzadanou reklamu, nevyzadanou postu, nebo zahlcovani systemu a obtezovani uzivatelu blbostma at uz na chatech, forech, irc ....</HTML>
Protest!
Chceme zpatky pokec!
Chapu, ze chovani nekterych lidi nebylo ok, ale proc mame my nevinni trpet za ne tim, ze budeme psat prispevky do fora Mimo téma?
Ne ze bych vzdycky psal jen inteligentni prispevky :-). Ale jak k tomu prijde treba Sojkovec, Freya atd.?
Musi byt i nejaky pokec, sranda, vodvaz ...
:-))
heh... vodvaz...
no dobre, to mitrochu ujelo :-))
ale...
No bylo by to dobrý...ale přeci jenom... nevim, míra by to asi neunes...
Nebylo by lepší třeba omezit počet příspěvků na uživatele? Třeba jen 1 příspěvků/uživatel/15 min. Pak zavést i povinnost zadání kontrolního textu před odesíláním. Dalším vhodným krokem by bylo i přihlašování.
Přihlašování je už při vkládání témat, to asi stačí a jeden příspěvek za 15 minut je podle mě úplná ptákovina... No a ten kontrolní text vůbec! Já bych to nechal jak je... je strašný, co dokáže s lidma udělat jeden vůl (neboj, tebe čvachto nemyslim ;-) ) za jeden den...
zrušení účtu čvachtovi je dobrej nápad,přejmenování fóra nikoli
za chvíli aby se sem člověk bál cokoli napsat
tjn... už si radši zálohuju i články do blogu... aby mě nesmazal databázi...
*Čvachta*:
Co jsi cekal? Ze tu budes delat kraviny donekonecna a vsichni to budou tolerovat? Treba se z toho ted poucis a zamyslis se nad sebou :o)