hadanka

Prakticky celej život:-)
Columbo, ty a tvoje mozková kapacita se nepočítají, ale výjimečně dělám výjimku, protože ses (možná náhodou) trefil.
Jak to je s tím králíkem?
no jo dyt je to logicky Nípal se neptal na to za jak dlouho uschne ale jak dlouho ji muze mit otevrenou. a klidne ji muze mit otevrenou po cela staleti bez ohledu na to ze lepidlo uschne. Columbo svoji odpoved nevysvetlil tak ze se to nepocita. btw jak je to se zajicem
-----------------------------------------------------------
Autor: lacop (213.81.136.---)
Datum: 15. 01. 2005 16:59

ide vam na nervi ;)
skusili ste si to opakovat? mne to dal kamos v skole a otravoval ma s tym cely den, uz som bol zurivy, potom mi to doslo

Nipal, Goddard, Garofano a Skaff: nie ;)

Stanley_B707: jj, to nam dali na matike pred 2 - 3 rokmi, dosli na to skoro vsetci, inac fajn hadanka
-------------------------------------------------------------
uz som to sem pisal
a co jako
Tady to něčím smrdí, skoro jsme nijak nepokročili a zajíc nám furt skáče...

Představte si studnu - 9 metrů hlubokou, metr širokou. Kolik tam musíme naházet studentů, aby se utopili?
Neutopi se, neni tam voda :]

A jestli jo, staci jeden, a esi nevyleze, nakonec se stejne utopi XD

(pokud ho nekdo nevytahne a neutluce klackem nebo tak neco..)
ypkisáku to neni prdel kdyz to vis a hned to prozradis....
Já zastřelím lacopa :-))))
Je pravda, že mi zajíc ide na nervy, ale nenapadlo mě, že tohle je chyták, já furt hledal která sousední slova spolu vytvoří jiné slovo....
skaff: Ja to neznam/l a imho to Nipal vymyslel na kolene, tak nevim co lamis.
Tom: ;) Inak ak to niekomu date a nebude vediet tak mu dsjte pomocku: LEZE zajac hip-hop, kam LEZE zajac?

tak dalsia: predstav si dreveny tram vysoky 5 metrov zapichnuty v zemi. Hore je na nom pripevneny dalsi tram dlhy 3 metre. Spolu to tvori sibenicu. Kolko ludi sucasne sa na tom da obesit?

inak vymyslene na kolene, ako by povedal Ypkis
Oběšenci nebo utopenci... jakákoliv číselná odpověď svědčí o tom, že člověk podporuje trest smrti.

Moje odpověď tedy zní:
42 - to ví přece každý malý dítě ;)
Nipal: bol to catchhook* - nie je tam lano, nikoho neobesis ;)

* - to vymyslel spoluziak - chytak --(s trochou fantazie)--> chyt hak --(AJ)--> catchhook
lacop: To s tím hip-hop yeah zajícem, který po ide kanálu leze na nervy, mi nedošlo. Dobrý! :) Šibenice je slabší.
Uprostred Sahary leží holý chlap, vôkol žiadné stopy iba plno šiat a jedna krátká zápalka.
To bude oběť nějaké exploze. Zapálil si cigáro v textilce, kde unikal plyn?
Hezká teorie :D

Ne ne, letěl s kámošema balónem.
1) klaci chlapik uprostred dzungle a je travu, okolo plno domorodcou

2) muz povedal zene "lubim ta" a ona zomrela


skuste to objasnit, toto nam daval matikar, to druhe je lepsie
Tu 1 nechápu, ale ta 2 je: Protože jí líbal, ona se začervenala, dostala infarkt a už strojili pohřeb. Uhád' sem tu 2?
IMHO "lubim ťa" <> "líbám tě"............ nebo se pletu?
Ha, měl jedovaté rty!
imho jako miluju te
imho si myslím totéž :)
Hele kampak se vlastně poděl scaff? Že by ho nasralo jak jsme ho zbuzli kvůli superkrávovině?