jak na to?

Asi jsem debil nebo newiiim, ale prostě newim jak mám vytvořit ty stránky...chci si tam vložit fotky atd. a newim jak na to...!?
<HTML>Použij <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&globalsearch=1&date=180">Hledání</a>.</HTML>
Od lesa nejlépe, http://www.polopate.jakpsatweb.cz a neptej se prosím která stránka, čti to celé... ;o)
"chci si tam vložit fotky"
použij nějaký program, který generuje webovou galerii, pokud je ten požadavek tak skromný jak je prezentovaný tak např. IrfanView

"atd"
to je zásadní komplikace, za tím se může schovat cokoli

a nebo se poohlédni u konkurence : rajce.net, estranky.cz, picasaweb.google.com
"
Autor: xxx (tomas-bocek.wz.cz)
Datum: 07. 05. 2007 18:18

Asi jsem debil nebo newiiim, ale prostě newim jak mám vytvořit ty stránky...chci si tam vložit fotky atd. a newim jak na to...!?
"

Nazev tematu: jak na to?
tak muzes nazvat kazde tema, cili totez jako nazev tematu = "" (prazdny) a jako takovy je naprosto na 2 veci.

"Asi jsem debil"
tak jo :) kdyz to rikas, nezbyva nez s tebou souhlasit. :)

"prostě newim jak mám vytvořit ty stránky"
jake stranky?
Ze by odkaz PODPORA v menu? Nejcastejsi otazky a tam by mohlo neco byt?

"chci si tam vložit fotky"
Kam, co, proc a jakym zpusobem to zkousis?
Kdyz nezname tve myslenkove pochody a tve postupy, tak ti muzeme tezko poradit, kde delas chybu. Postup je takovy, jak se pise v PODPORA nahore v menu. Ktery text z toho jsi nepochopil? Zkopiruj sem, muzeme podebatit.

Postup je asi takovy, ze si na disku vytvoris stranky a ty si nejakym zpusobem zkopirujes do adresare na wz.cz.
1) Jakym zpusobem stranky vytvoris, je tva vec.
2) Jakym zpusobem je preneses, tez tva vec.
1 = NVU, Fronpage, Word, poznamkovy blok (jakpsatweb.cz - HTML / CSS), Far ...
2 = Total commander, Far, administrace wz.cz - spravce souboru wz.cz, ...
Asi jsem zaujatý, možná staromódní, ale jak někde vidím "newim" nebo "čawte", tak se mi obrací kudla v kapse...
OT:
MzM: souhlas, jen u nás se kudla v kapse otvírá, obrácí se mrtvý v hrobě
<HTML>Přidávám se k OT:
Jj nebo ještě když vidím "Plosííííím!!!", a že je to bohužel k vidění často...</HTML>