joomla instalation failing

ahojte vsetci, somtu novy a mam trosku problemy so zacatim. snazim sa vytvorit webstranku cez joomlu, ale nedari sa mi pripojit sql databazu. zacinam cistou instalaciou a udaje ktore som zadal v administracii naznacuju, ze sql by som mal mat aktivne. ale ked sa preklikavam instalaciou joomly stale mi to na databaze zakape. neviete mi prosim niekto pomoct s instalaciou joomly?

dakujem velmi pekne za akukolvek pomoc
Mnoho lidí si už stěžovalo, že Joomla je na WZ velmi pomalá, skoro nefunkční. Zatím jsem se jí na střeva nedíval, ale asi je napsána jako pomalá a dobře funguje jen na serveru, který není soustavně přetížený.

Kdybys alespoň napsal chybu, kterou to hlásí. Chyba 'zakape' mi nic neříká. Ale ono to stejně bude jedno.
no to prave o to ide... to neni chyba ktoru by to vypisalo... moe sa proste nepohne... odpoji ma to... skusim to este par krat... uvidime ci nieco pojde...

neviete mi niekto poradit ako nainstalovat joomlu? nejaky tip... potrebujem zacat robit eshop... a nic ine ako joomlu nepoznam... :(
Aspoň jsi mohl napsat, jaké jsi zadal údaje pro přihlášení do databáze. Tedy kromě hesla, to si nech. A hlavně ho neměň, jinak se s tím nedomluvíš.
Jinak provozovat e-shop na WZ a ještě navíc s databází MySQL není vůbec dobrý nápad. Raději by sis měl najít nějaký levný komerční hosting.