Pro Miru (Admina)

marne hleadm co je tady v php zakazany a co povoleny
mozna jsem to jen prehlid uz jsem nejakj prepracovanej ale jesli to tady neni co kdyby si sem hodil seznam.
a uz jsem to nasel

http://mt.wz.cz/info.php
ale nejde

ini_set
Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/t/kylie/pokus/index2.php on line 11
no, nejede... je zakazanej. to jsi snad pochopil :o)
kdyz to nejde tak jsem pochopil ze to je zakazany a proc???


Mnne jde hlavne oto aby se id sesionu neukladalo do cokie aa aby se sesion pri novem nacteni explorer uz nebil aby lidi na strankach nebyly porad prihlaseny jak pisu web a testuju to tak chily to jde a treba dneska se zase sesion uklada pak zase na ja nevim co stim
1. nauc se prosim vyplnovat nadpis, ktery by aspon trochu popisoval ten problem
2. kod s cookies/sessions se dost dobre neda odladit, pokud nemas nejake debugovaci nastroje ... nevim co se na tohle pouziva pod windows, ja si pustim ethereal a necham si odchytit komplet http komunikaci mezi serverem a klientem a tam uz vidim jestli to opravdu funguje nebo ne, samozrejme nastroje jako telnet/netcat nejsou od veci

ale ten ethereal by sel urcite zkompilovat i pod cygwinem

co se tyce zakazaneho ini_set: musel bych udelat komplet revizi kodu co by vsechno zpusobilo povoleni tehle funkce, takze neni pravdepodobne, ze bych se do toho chtel pustit
jo stima nadisama se polepsim
ani my nejde o ini_set to muze byt klidne zakazany ale mam prihlaseny na stranky kdyz jsem to delal asi pred tydnem tak do beha v pohode a kdyz jsem zavrel explorer tak se automaticky sesion zrusil respektyve se id sesionu neulozilo do cookie a tet jsem by a sesion zustava a ukalda se do cookie a pak pri dalsim spusteny explorer se zase nacte id a sesion bezi to ma zadusledek ze se mi na strankach kdyz neda clovek odhlasi tak tam je prihlasen porad chctel jsem se hlavne zeptat jak to tam mas na serveru nastaveny protoze i kdyz nic nedelam tak opcas to zustava (ulozi se id) a opcas se to smaze (id se neulozi)
jak to stim je a jde aby to bylo defaultne nastaveny jako to je vsude ze kdyz zavru explorer tak se sesion priste uz neobjevy.
to mas v tom asi nejaky zmatek
konfiguraci zjistis pres phpinfo(), ja myslim, ze to funguje porad stejne, tj. je t o pouze docasne cookie a po ukonceni browseru (vsech oken) se to ztrati