WinCommander

Je mozne updatovat stranky i pres WinCommander? Co se pise do Session a Host name? Diky
V obou dvou mám jméno svého webu...
WinCommander uz pouzivam nejakej ten rok na update souboru a zatim jsem nic lepsiho nenasel. Urcine neco jineho existuje ale na WinCommandera nedam dopustit :))
Já používám Win Commander v češtině, hostitel: ftp.webzdarma.cz a pak už jen jméno uživatele (t613.wz.cz) a heslo.
V cestine ho ma snad kazdej ne? :)))
to nevim teda...
Prejdete na Total Commandera,je to nejnovejsi Win Commander.(verze 5.50)
A total commander uz ma taky vychytany FS pluginy, pristup na ext2/ext3/reiser pod woknama, akorat to je zatim jenom pro cteni... :-)
Vam ten FTP přístup celkem závidím. Ja se chci pře cokoliv připojit a nic na FTP nevidím. Jen se mi ukáže hláška: "425 Unable to build data connection: Network is unreachable
". Nevíte, co s tím může být? Hlásí mi to od doby, kdy jsem se připojil přes kabel... :o(
Hmm, tagze bud mas pred sebou firewall, nebo mas negde nakou jinou chybu, zkus start->spustit->ftp napis prikaz "open wz.cz" a zkus to, gdyz to nepude, hod sem chybu....
tak jsem to udelal pres ten radek, prihlasil jsem se a zadal jsem prikaz dir, pro prohlizeni (jako v DOS) a hlaska zni: 425 Unable to build data connection: Network is unreachable. Uplne to same, co commander. Nevis, co s tim mam delat?
<HTML>zapni pasivni rezim

viz podpora</HTML>
a ten rezim se zapina kde? V podpore jsem akorat nasel, ze se to rekne passive mode, ale kde se to nastavuje?
pokud mas namysli WinCmd/TotalCmd, tak uplne dole jedna z poslednich moznosti pri vytvareni noveho spojeni je volba pouzivat pasivni rezim (jako WWW browser)...

m.s.
Když ti sedí víc anglina, tak do Session si napiš co chceš, to je jenom tvoje označení, asi jako název souboru, třeba MůjWZ. Host name je ftp.webzdarma.cz. Také bych se přimluvil za CZ nastavení.
Zdeněk
ja jsem pro en ;-)