asi reklama mi udělala bordel ve scriptech

Vyskytnul se mi na stránkách zajímavý problém:

Přepnul jsem na zpbrazení reklamy na každé straně dole (chtěl jsem to do souboru, ale to se mi nedaří...). To je však nepoužitelné (narušilo mi to scripty), tak jsem to přepnul zase zpět a stránky najednou nešly - hlášení cannot modify header....already send...

Mám totiž includované scripty ještě před odesláním hlavičky, a do těch se mi nějakou záhadou na konec vložily tři prázdné řádky, které již odešlou data a hlavička se tak neudešle - což u dynamicky generovaného obrázku znamená crash.

Má někdo stejnou zkušenost?
Mě se stává to samý. Rozjel jsem redakcni system PhPRs a reklama mi z toho udelala takovej, bordel, ze hledam freehosting jinde .o( Je to skody. Kdybych ten banner mohl vlozit jako reklamu do toho redakcniho systemu, bylo by to super.
reklama zase reklama to si to kurva neumite osetrit vzdit je to tak jednoduche reklamu i nechte vlozit do souboru napr reklama.php
a tento soubor pak inkludujte na potrebne misto podle podminek

jaosobne jsem si reklamu vlozil do prostred fce a kdyz potrebuji vypisovat reklamu tak proste zavolam fci reklama() a je to ok
(pozivam totis dynamicky generovane stranky z volitelnejma sablonama
(v priprave)- zatimamam jen volby metzi strankami bez frejmu nebo s frejmy )
Nazdar - vidis, to je dobre riesenie - to ma nenapadlo. Bohuzial nie som velmi zrucny v php - mohol by si podrobnejsie vysvetlit, ako to hodit do ineho suboru a potom to umiestnit tam kde chcem? Tiez pouzivam PhpRS
nestaveni vlozeni provedes v administraci wz.cz/admin v celku jasne

pokud se nechces zabyvat php muzes pouzit Iframe <iframe src="reklama.html" width ...></ifarame>

moje stranka z reklamou vypada takto
--reklama.php---
<?
function zvobraz_reklamu()
{?>
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
<?
}
?>
----------------------
a pak stranka kam
reklamu umistuji vypada si takto
<?
include("....");
include("reklama.php");


........

zvobraz_reklamu();//pozadovane misto pro reklamu

....
?>

end of file----------------------------------


doufam ze ti to pomuze