Admin - chci se domluvit.

Původně jsem měl stránky rozrámcovaný, ale to mě naštvalo (hlavně jsem měl problémy s reklamou www.wz.cz) a vytvořil jsem si stránky s designem upraveným pomocí tabulek. Chtěl bych se zeptat, zda by nebylo možné reklamu umístit jako součást tabulky (umístění banneru se nezmění, bude stále úplně nahoře, jen by do stránek zapadl), protože mi to totálně kazí vzhled - celý obsah se "šoupne" o několik řádků. Prosím admina o odpověď, je to pro mě dost důležitý. Pokud se chcete podívat, jak to v současnosti vypadá, otevřete si stránku vsezdarma.wz.cz.
to je takvyproblem umistit reklamni tag mezi znacky <table><tr><td></td></tr>....
ten raklamni tag je <!--WZ-REKLAMA-1.0-->
misto tohoto tagu riobot na wz vlozi do kodu reklamu takze si valstne uplne z prehledem muzes ridi polohu raklami
pokud neumis formatovat stranky tak nevim co s tebou
Takže polohu si změnit můžu? Nestane se něco jako dvojí zobrazení a podobně?
Mohlo by být. A dvě reklamy - kuš!
jake dvoji zvobrazení ?
kod pro reklamu se ti do stranky voží tam kde napises <!--WZ-REKLAMA-1.0--> takze to muze byk klidne uvnitr nejake tabulky a navic muzs udelat i obtekani textu kolem reklamy ci nastavi pomoci css i rozne jine blbosti jako z kazdym jinim ojektem na strance takze pokud dokazes napsat jedoduchy Java script tak s tou reklamou muzes blbnout jak chces
>Takže polohu si změnit můžu?
ano, ale tak aby reklama byla videt a nebyla nekde utopena v zaplave nejakych blbosti
Proc ne? Jednou jsem obdržel 3. Mam tam jeden dotaz. Mrknete na to?
mouse.wz.cz je fakt krasna stranka. Uplny vykvet lidske ubohosti, zvlast okenko, mate 800x600, chcete blablabla...
Jo, to je teda sila. A co když mám trošku jinak rozvrženou pracovni plochu, nez jak nam nadelil pan Gates z Mrqo$oftu? Treba uz jenom to pitome ICQ? To je ti to uzasne zjisteni, ze mam 1024×768 (jeste ze je to na uvodni strance napsane, abych nahodou nezapomnel, jak to mam nastavene), uplne k h....
Estes tam mel napsat jaky mam pocitac a operacni system a blablabla....., tuto informaci totiz cekam na kazdych strankach, furt totiz zapominam u ceho to vlastne sedim! Ach jo.
for: (---.fnkv.cz)
Hele, nevim cim se chlubis ty nemonicni bratre. nechci tu pachat zadne rozbroje, ale ty a tvoje supr ramy a "tlacitka" o nic lepsi. Tak si schovej kecy a neco s tim delej. Jedinej, kdo je ubohej jsi ty. Nebo vy? Ty stránky totiž dělaj 2 čtrnátiletí kluci a ty(vy) s nima strácíš(te) čas.........
mouse.wz.cz - Hmm, teda to s tim rozlisenim, mam rozliseni 2048x1536 a na uvodni strance se mi to cely seklo, musel sem si hodit zdrojak a z hruzou sem zjistil, ze stranky sou delany pro 1024x768 nejvic, mno co, proste sem to obesel a hotovo... Dobre, to ze je vam 14 vas castecne omlouva, ale teda jinak hruza!!!
>mouse.wz.cz
dyt ty vase stranky se daj udelat tak ze tu tabuku navrhnete treba pro razliseni 800 x 600 a vycentrujete to. P.S js umi upravovat velikosti jednotlivich elementu na strance.
Úmyslem bylo udělat to pro třídu a tam nikdo takový čísla týkající se rozlišení nemá. Přesvědčila me i statistika nv.cz k předesle verzi...
navic uz se to prepracovava do jine podoby bez 800x600 jen pro 1024x768. Bude to jednodussi a jen pro zvane. A navic ja u toho delam akorat html, js, php. Obsah a css je zaležitost někoho jiného.
cha!! jenom 14 let?? já dělám stránky vod 10 a v těch letech jsem nebyl schponej udělat takovou sračku...