Nefunguje MySQL

Nevím, jestli je to jen momentální výpadek, ale nefunguje mi MySQL. Nelze se připojit ani přes PHPAdmina.
Prosím, opravte to nějak!!! Díky
Mě taky ne.
PHP MyAdmin se připojím, ale na stránkách hází chyby - nepřipojí se. Bude na to někdo reagovat?
Haaaaaloooooooo, pořááád to nefungujeeee. Zkuste s tím něco udělat! Pliiiiiiis!!!!
Prosim, prosim MySQL stále nefunguje! Bude se to řešit?
nefunguje, hmm
s temahle sluzbama i kdyz jsou zadara by chlapec asi na trhu moc neuspel....
Jeste stale to nejede. Kde je Admin???? Miro!!! Halo, vzbud se!!!
Ono je to asi pravidlo, že admin na podobné dotazy nereaguje - bohužel. Pokud o tom ví, měl by alespoň napsat, že na tom dělá, pokud o tom neví, je to asi špatně fungující systém správy ...

P.
zda se ze tady na tom asi nedelaji, mysql porad na wz vypadava :(
vypadava ? to znamena co ? nevim co na to rict, je tam ted uptime 2 dny a ty 2 dny to urcite jelo bez problemu
Uz to zase jede.

vypadava, znamena, ze na stranky nelze pristoupit z netu. Zda se mi ze klasicke html funguji, zato to, co je delane v php s odkazem na mysql proste nahlasi stranka nebyla nalezena a konec.

takze tak
Pres mysql.webzdarma.cz to jede (nebo jelo? :), ale stranky, ktery volaji nejake PHP funkce, nebo delaji fopen() nefunguji.

Dal jsem take phpinfo() a zjistil, ze $_ENV['PWD'] je v uplne cizim adresari /3w/wz.cz/b/bulanek ??? Divne, ne?

Celkove mi dost vadi, ze na hlavni strance neni nejake info o tom, ze se na zavade pracuje .. takze clovek nevi, na cem je ..
.. dalsi problem, o kterem vim, je, ze gethostbyaddr() nefunguje (blokuje az do timeoutu PHP) .. :(
Mne teda nefunguji pokazde ani klasicke html. Zato gethostbyaddr() skutecne pokazde nefunguje. Jine stranky se obcas nacist podari. Divne.

Diky za brzke vyreseni ;))
aha tak to jo myslel ze se neco stalo az sem mel depky :)) tak snad to zas bude slapat :)