Front Page

Zdarec
Sem teprve zacatecnik a delam ve Front Page. Ale slysel sem ze FP je na hov.. me pride v pohode,, jde to rychle a udelam co potrebuju...
Dost lidi tady na nej nadava.
Jake to ma nevyhody??? Proc bych se s tim mel piplat v notepadu???
protoze si to ti lidi co se to pracne uci musi nejak zduvodnit... :))
stoupa: udelj mi ve fp stranku generovanou PHP a animovanou js
a pk uznam z fp je vhodne pro web

ano jiste FP je dobrej nastroj kdyz chce clovek vyrobit neco rychle lechce a bez premysleni z taktikou M$ ......................
A este navic FP nedodrzuje W3C...
Nic nemám osobně proti FrontPage - také má záložku s kódem, který je hlavně barvě rozdělen.

Pro mě to má velké ale. Protože se snažím dodržovat autorské práva, a tedy když autor toho programu za to chce zaplatit, tak buď zaplatím nebo to nebudu používat - respektuji jeho nárok na odměnu!!!! to je ale trochu zabočení jinam.

Když budu ale používat jen záložku pro kód, tak mi určitě stačí bohatě vynikající český prográmek PSPad ze stránek http://pspad.zde.cz, který také zvýrazňuje syntaxi a je hlavně zdarma. /PS: je dělaný pro Windowse, to ale nevadí protože FrontPage také :)))

>zdenek: stoupa: udelj mi ve fp stranku generovanou PHP a animovanou js a pk uznam z fp je vhodne pro web

- jak jsem řekl zbytečné používat jen záložku pro html kód (teď už vlastně xhtml)
He, stejne mam nejradsi gedit/notepad a priznam se, ze negdy pouziju i ten starej edit pro dos :)))
FP je dost výkonný program a myslím si, že na něj nadávají hlavně ti, co ho neumí ovládat.
Netvrdím, že FP je ideální, ale žádným programem neuděláte rychleji vkusně vypadající stránky.
Je sice nutné FP během práce trochu krotit, ale jak jsem řekl - je nutné ho umět ovládat.

Malá ukázka stránek dělaných v FP:

http://www.flash-help.wz.cz
Tag aby bylo jasno, s FP umim, ale znam W3C a FP vubec nedodrzuje standarty, rozhodne na odradkovani bych pouzil <br /> a ne <p>, ale to uz je vec stylu... Jinak nefim, jag ve FP chces pouzivat PHP... A taky na tech strankach, co sem pises bych jaxi trochu zmenil barvu aktivniho odkazu v menu, protoze citelnost je velmi spatna... A ten HTML kod teda nic moc...