PHP-Nuke - kde je chyba? nebo v kom :-))

Warning: file_exists() [function.file-exists]: Unable to access themes/NukeTech/modules/News/index.php in /3w/borec.cz/s/satin/index.php on line 46


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /3w/borec.cz/s/satin/mainfile.php:83) in /3w/borec.cz/s/satin/auth.php on line 29


Warning: file_exists() [function.file-exists]: Unable to access themes/NukeTech/images/admin/stories.gif in /3w/borec.cz/s/satin/admin.php on line 107


Tak tohle jsou chyby,ktere me otravuji - keca to ze nemuze najit nejake soubory,ale pritom tam jsou.Doma mi to jelo v pohode na Apache/PHP/SQL ,pote jsem uploadoval mysql databazi na webzdarma,nahral jsem webove stranky a najednou nejaka pitoma chyba - proc ? Kontroloval jsem velka a mala pismena - nazvy souboru vsechno je tak jak ma.
proste tam ten soubor neni, dival ses blbe (to neni nadavka, to je fakt ;-)
Řeknu ti to takhle PHP-nuke je na hovno makal jsem v něm ale kurví se co může je dělanej jenom pro nějaký super debili který si opraví všechny chyby... já jsem se na to vasral a udělal jsem si svůj web celej sám...
Zkus chmod 777
nejsou tam,
budto prepni tema na nejake funkcni nebo pres file_exists dej @
2Smajlix : Ja nejsem liny si neco sam opravit...
Chyba byla ve s patnem theme - trochu jsem ho upravil a uz to funguje...Porad zastavam nazor ,ze PHP Nuke je kvalitni a doporucil bych ho vsem.Jiz vysla nova verze 6.5...
php nuke sucks jestli se me nekdo ptal na nazor ;-)
kdo mi poradi jak správně nastavit php nuke aby to fungovalo? Ja si nevim rady. Jsem zacatecnik...nejde mi se dostat do administratorskýho prostredi...