nefunkcnost

Cus lidi! Mam jeden VELKEJ problem. jak jiste vsichni vite, tak stranka umistena na wz, se muze nechat nacist dvema zpusobama - bud napis www.adresa.wz.cz anebo bez www (adresa.wz.cz), moje stranky tak v pohode funglovaly, a z donedavna - mam udelanou prvni stranku jako vstuvpni, potreboval sem, aby chvili na stranky nikdo nelezl, tak sem tu uvodni stranku (presmerovavaci) zmenil a npasal sem, ze stranky sou docasne mimo provoz. Vse bylo v pohode - i kdyz sem napsal do aresy www i kdyz ne, tak mi vyskocila stranka ze sou mimo provoz, a nepresmerovavalo se nikam, ale pak sem to chtel dat zpet. stranku sem opet prepsal, kdyz ted napisu adresu www.mojeadresa.wz.cz tak se to v pohode presmeruje, ale kdyz ji napisu bez www (mojeadresa.wz.cz), tak mi vyskoci ta stranka, ze sou stranky docasne mimo provoz. Kammarad mi rika, ze kdyz da bez www, tak mu to de, ale kdyz da s www, tak mu to naopak nejde. nevite co s trim?! moje stranky jsou na adrese www.vgcsp.wz.cz (vgcsp.wz.cz) mohli byste mi PLZ poradit, co s tim?
Predem diky..... Jo a este jedna vec - mohli byste mi PLZ posilat odpovedi i na muj email? bockelman@centrum.cz este jednou diky!!