Padání stránek

Je pravda, že je teď večír nějakej línější (prohledat 372KB mu trvalo 1.4s; když je to kešlý, tak to trvá kolem 0.2 s), ale není to tak kritický. Spíš jednu radu: optimalizovat skripty... A ty stránky ti nejdou zase tak pomalu. Jestli to není ucpaný cestou k providerovi..
Co to máš za serwer z doménou pc.cz
Mě to Opera včera večer hlasila každou chvíli. Ale už to daty nerozebírej bo ti ADMIN napíše že jsi debil jako mě.
to Roman: já teď mám prozatímní adresu u jiného provozovatele, ale nějak mi tam nejde rozjet PHP, ikdyž to je podporováno :(
<HTML>Termik: a uz jsi jim napsal neco takoveho?:
Asi ty ......... zabiju! Tak debilní hostitel snad je jenom jeden! Horší bejt nemůže!

???

jestli ne tak by sis mel pospisit nez zjistis ze chyba je jako vzdy na tve strane a opet obvinujes nevinne</HTML>
Je to Freehosting ?
to Roman: jo, je to freehosting... (www.freehosting.cz) - máš tam i přehled vytíženosti severu.
Veřejně bych se chtěl Administrátorovi omluvit. Chyba byla opravdu na mé straně - udělal jsem stránky nové a opravdu to funguje bez problémů (zatím). Ještě jednou: promiň Admine...... Moc mě to mrzí, ale já byl tak naštvaný.... fakt promiň :(
Tak tomuhle rikam thread. Od naprosteho nastvani pres vystrizliveni az po uvedomeni si vlastni chyby. Rad vidim nekoho soudneho. Hned budu mit hezci den, dekuji ti za to. Uz davno jsem si vsiml, ze lide jsou v podstate dobri. Jako s tou rukavici minuly ctvrtek. Ztratil jsem rukavici a potom vecer... ale to vas asi nezajima. Tak prominte, ze vas zdrzuji od serioznich diskuzi :-/
<HTML><i>Jako s tou rukavici minuly ctvrtek. Ztratil jsem rukavici a potom vecer...</i>

Ted kvuli tomuhle nebude spat cca 80000 uzivatelu WZ</HTML>
... me to teda zajima ... nemam rad nedokoncene pribehy
Jo, uděláme z toho telenovelu a vyděláme těžký prachy...
uz vidim ty titulky:

Tv Nova

presents

Webzdarma & Lost Glove
V hlavní roli: Juan Tvrdiaak Fernandéz
<HTML>Hlasim se do role zloducha ;)</HTML>
Tak jo... zlý záporák... třeba Ramón Master Sanchéz?

btw: na wz jsou spousty telenovelních stránek (většinou hrůzy), odtamtud beru jména :-)
ach jo. no ono vlastne neni co vypravet. zkuste http://tvrdiaak.kvalitne.cz/2004/rukavice.htm, ale jak rikam, budete asi zklamani. Tak mi nic nevycitejte, ja jsem vas varoval. ja na co prijdu, to sezeru...
Ja bych mel taky jeden pribeh o rukavici(ch) a dobrych lidech... Nestal se sice me, ale rek bych, ze jsem okolnostmi obeznamen dostatecne na to, abych se s vami o nej mohl podelit... Jednoho krasneho zimniho dne, vydal se mlady muz do nejmenovaneho britskeho supermarketu. Cestou v mrazivem pocasi mu zahrivaly ruce kvalitni fleecove rukavice. V obchode si je samozrejme sundal a polozil do kosiku. Po par minutach zjistil, ze je tam nema... Jasne, dat si do kosiku rukavice je blbost, ale kdyby lidi byli takovi, jak rika tvrdiaak, tak bych v tom problem nevidel. Ale opravdu se mi zda, ze se to posledni dobou u nas zlepsuje. Bohuzel, jeste stale na Skandinavii ztracime a asi porad budeme...