nejde forum ani mail

zdar,
vie mi niekto povedat preco sa mi nezobrazi forum na mojej stranke?
a nemozem sa dostat ani ku mailom
dokedy to bude trvat?
dik
Sakra , jsem na tom stejně . Sotva skončili problémy na eDisku ,kde přecházeli na novou verzi 7 dní ( protože sami netuší co zplodili , tak jí označili za beta verzi ,aby se měli na co vymlouvat ) , tak jsou problémy zde . Co třeba alespoň někam napsat , že vám něco spadlo a kdy to bude opraveno ?
Čau, já jsem na tom stejně....nejede prostě http://mysql.wz.cz a na mysql.webzdarma.cz se nejde přihlásit. V configu fóra mám http://mysql.wz.cz
>> configu fóra mám http://mysql.wz.cz
Heh. To jako k jake hodnote? Adresa k pripojeni mysql serveru je POUZE "mysql.webzdarma.cz". Bez nejakeho http://. Jinak pripojeni MySQL pres PHP funguje normalne. Jen asi blbne phpMyAdmin.
sorry je tam mysql.wz.cz
na domene meditace.mysteria.cz nejde(uz podrzhe za 2 dni) nejde pripojeni k db, co se kurna deje?

"Warning: mysql_connect(): Access denied for user '*'@'aya-sh2-7.customer.vol.cz' (using password: YES) in /3w/*/system/databases/mysql.class.php on line 104
Cannnot connect to DB server"

neco se menilo v nastaveni? kde je nejake INFO?!
Nechci zakladat dalsi vlakno pro mail. V nastaveni mam zaskrtnuty aktivni mail. Tudiz predpokladam, ze by mne mela fungovat stranka s mailem. Kdyz si ale na mail kliknu, zobrazi se mne jen Nepovoleny pristup
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

index.html mam v poradku, kontroloval jsem to asi 5x. Mail byl nastaven pred mesicem - nekde na faq jsem cetl, ze mail se muze zaktivovat i po 14 dnech. 4 tydny mne jiz ale prijdou jako dost dlouha doba.

Co s tim?
PODPORO! Udělejte něco s mailem! Najednou mi to z ničeho nic přestalo fungovat. Píše mi to následující:

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.
No to je teda fakt divný :o) , s tím podpora asi nic neudělá. Ale co nemít ten index v podadresáři, tak je to myslím správně. Moment, chytrá kniha.... ano, nesmí.
cort: u mne to v tomto nebude - mam jediny soubor index.html a ten je v hlavnim adresari.
To poiipop.: Já pouze konstatoval část citace Bolka, nechápu totiž souvislost nefunkčního emailu a citace o názvech souborů. Já jsem to z emailem vyřešil nejjednoduší cestou, prostě odkazuju na svůj email na seznamu a nemusím čekat na laskavost adminů, kteří asi řeší důležitější věci než je problém funkcí na WZ / třeba ve Francii mají teď problém po volbách / ;o) .
cort: nefunkční mail i neexistence souboru v rootu vyvolává stavové hlášení 403 při kterém se zobrazuje stránka o tom, že v rootu musí být index,html,...Dvě různé příčiny jednoho stavového hlášení mají jednu chybovou stránku
Potom se tedy omlouvám za můj blábol. Ale logickou úvahou / stránky jedou normálně / jsem vyloučil chybu v indexu.
he, to je to kouzlo WZ, že není všechno tak jak se zdá
Chlapi, mě normálně fungovaly stránky i mail. Ale najednou ten mail zničeho nic přestal fachčit a objevovalo se tam to divný chybový hlášení.
Každopádně je vidět, že spolu s fanrouzským problémem se adminům podařilo vyřešit i problém s mailem a už to zase běží.
Jen se děsím dnešního zápasu s Ruskem. To se na WZ stoprocentně zase něco pos?re....
Tak jsme tam kde včera . To jste tady takový lopaty ,že nemůžete dát info o případném výpadku . Protože se to opakuje v pravidelnou dobu , tak se jedná zdřejmě o nějakou ůdržbu , nebo něco podobného . prostě napište co se děje , dejte to do novinek , ať si to každý přečte a je klid . Jinak si začnu myslet , že podle vás nazvaly Tři sestry své album : Soubor Kr....ů .