MySQL odmítá připojení proč?

při instalaci SunLight CMS, (což je redakční systém) při přístupu k databázi
mi server odpoví:

Access denied for user 'nobody'@'loki.anoweb.cz' (using password: NO)

přístupové jména či hesla jsem kontroloval a souhlasí s tím co mi webzdarma říká.

Kde je chyba?
no chyba bude asi v tom, zes nezadal do toho cms pristupovy udaje k databazi = jmeno, heslo, server (kdybys tam heslo zadal, asi tezko by ti to psalo, ze se to pripojuje bez hesla)
to jsem kontroloval :-(
není možné že by databáze ještě neexistovala?
nastavoval jsem ji tak před 40min.?
Opravdu jsem vše zkontroloval a nejde mi ani pripojení přes http://mysql.webzdarma.cz
tam mi to porád píše:Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru
Přesně tak, na mysql.webzdarma.cz se nedá přihlásit !
Já mám podobný problém, ale s tím rozdílem, že všechny přihlašovací údaje mám vyplněné správně (připojení jak k mysql.wz.cz, tak i mysql.webzdarma.cz) a hlásí mi to, co Petrovi, ale s tím to rozdílem: (using password: YES).
Zajímavé je, že mysql.wz.cz prý neexistuje a na mysql.webzdarma.cz se nemůžu přihlásit, i když vyplňuju správné přihlašovací údaje. Včera to ještě šlo a to jsem neměnil žádné přihlašovvací údaje.

Podpora: Kde je chyba a uděláte s tím něco pls?
Od rána se stoprocentně dobře zadanými údaji nemohu napojit přes http://mysql.webzdarma.cz na svou DB!
Vážení koukám že tento problém má spousta z vás a to mě vedlo napsat mail na podpora@webzdarma.cz a jsem zvědat zda to bude někdo nějak řešit!
Děkuji příkladně všem, i podpoře za předem vyřešený problém........

Petr
Musím se úřidat k ostatním -taky mi nejde přihlásit se k DB přes www.mysql.webzdarma.cz ,ale vyřešil jsem to tak že jsem se přihlásil v Mozille Firefox a tam to jde....Při přihlašování na IE mi to jen jako když zaktializuje stránku a ani se nic neobjeví(hlášky apod.) a to bez ohledu jestli správné údaje dám či ne.Zřejmě chyba servru ,tak doufám že ti brzky rozběhá :o)
"Zřejmě chyba servru"
Je zajímavé, že všem hned dojde, že je chyba u ostatních ale oni mají vše správně. Nemáte náhodou k dispozici věšteckou kouli? Pokud jo, měl bych o ní zájem ...

Tak schválně, jestli to opravdu nejde: [:80 - HTTP]
Příkaz PING na mysql.wz.cz [195.122.194.241] s délkou 32 bajtů:

Odpověď od 195.122.194.241: bajty=32 čas=19ms TTL=53
Odpověď od 195.122.194.241: bajty=32 čas=18ms TTL=53
Odpověď od 195.122.194.241: bajty=32 čas=16ms TTL=53
Odpověď od 195.122.194.241: bajty=32 čas=18ms TTL=53

Statistika ping pro 195.122.194.241:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0 (ztráta 0%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 16ms, Maximum = 19ms, Průměr = 17ms

No a protože mysql.wz.cz i mysql.webzdarma.cz jsou identické, tak to platí pro oba. Na portu 3306 nemůžu kvůli omezení připojení, skript na wz.cz se připojí bez problému.

Takže řečnická otázka na závěr: kdepak asi bude problém?
Mne sa neda pripojit uz viac ako tyzden napisal som dva maily druhy dnes rano, prvy pred styrma-piatimi dnami, nikto mi neodpoveda, bohuzial, wz.cz bud nevie vyriesit problem, alebo sa o nas jednoducho uz nestara, o com by som rad pochyboval, lebo inak je cely moj web na nic kedze vsetko je na MySQL.
Prave som skusil na mysql.wz.cz sa mi da prihlasit na mysql.webzdarma.cz sa mi neda prihlasit.
Tak už mi to taky jede;-)
Posledních pár dní stejné problémy, jako výše popisované. I přes správně zadané jméno a heslo chvíli přístup funguje, chvíli nefunguje, končí hláškou Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru.
Ve Firefoxu, v Opere, v IE ;) (naposledy před půl hodinou).

Bohužel jsem díky tomu přeinstalovávala RS v domnění, že jsem někde něco povrzala. Za blbost se platí :)
Celou dobu jsem to sem psal ale nikdo s moderatoru se k tomu nechce vyjadrit asi nevedi co s tim :D ale fakt to uz je strasny delejte s tim neco ja uz ty stranky chtel pouzivat pred mesicem ale kdyz se deje tohle tak se to neda.