Pomoc s registraci

Prosim pomoc, nejsem expert, ale vzdy kdyz se registruju tak mi prijde mail an overeni, aten vzdy bud nejde,a lebo je error 404, co mam delaT :((((
tuším, že tento problém souvisel s tím, že při kliknutím na adresu, která je uvedena v e-mailu, nedojde k přenosu celé adresy v případě, že je adresa na řádku zalomena a e-mailový klient tu část za zalomením ignoruje, je potřeba přenést celou adresu do adresního řádku prohlížeče.
Nevím proč ale vždy když se dostanu ke kroku 4. a přijde mi mail s adresou kterou posléze spustím a doplním informace , kliknu na dokončit a server mě Vráti na krok 1. ... píše mi to spatnou subdomenu ... Pres kterou jsem dříve prosel ke kroku 2. ... Je možné že je doména zablokovaná kvůli tomu že předchozí správce ji spravoval v rozporu s podmínkami Webuzdarma ... dopředu se za něj omlouvám a chtěl bych zažádat o zpřístupnění domény jestli je v tomto problém (doména Johnnytech.wz.cz) předem dekuji za odpověď .
<HTML>2Monie: napiš mi email a já ti přepošlu přihlašovací údaje. Já s registrací problém nemám. P.S. příště zkus nejdřív Hledání.</HTML>