nefunguje přenos souborů přes FTP

Dobrý den, již nějakou dobu mám problém s přenosem souborů na všechny stránky . Připojení přes FTPclient je v pohodě, ovšem nezobrazí se výpis adresáře a a ni přenos souborů z PC na web není možný. Hlásí to vždy error .... Tak nevím, kde je chyba. Na všech stránkách na webzdarma je to stejné.

Prosím o radu, nemohu weby aktualizovat a nerada bych je přesouvala na jiné servery, zde jsem spokojená. Tohle je za léta první zádrhel.

Díky. T. Havlíčková
Zkus zapnout pasivní režim přenosu FTP.
Díky, zapla jsem pasivní režim / nevím proč najednou byl v nastavení vypnut :-) / a zatím to jde.
Pri kopírovaní súborov na stránku v režime ftp klienta hlási
chybu 'permission denied'. Takisto napr. pri vymazávaní súboru. Oprávnenia pre prístup sú nastavené na maximum-aspoň sa to tak tvári.
Vlastník stránky by predsa mal mať plný prístup. Cez sprostredkovaný prístup cez www.webzdarma.cz - administrácia to funguje, ale je to velmi nepruzne - po jednom subore.

Dakujem
Přenos souboru,jak se zdá funguje,ale na webu se nic nezobrazuje,jen modrá plocha,kterou jsem tam dal jako první. Poté nnadpis,obrazek(můj)... Jsem úplný začátečník,poraďte... Děkuji Pavel
Zkus v index.html něco změnit a pošli to tam znovu přes FTP.
Já ti teda nevim,ale nevim jak? Stává se ze mě trouba... Není někde na to návod,(problbce,udělej tohle,napiš tam toto,ulož to tam)... ? :-(
Abych nezapomněl: Někdy pomůže Ctrl-F5 nebo Shift+klik_na_reload.
Návod je na http://faq.webzdarma.cz , ale to už určitě víš.
Vidíš, už to jede.
s/Výtejte/Vítejte/
Nemýlím-li se,tak se všechno dělá prakticky jen v tom indexu?
Mýlíš se. Webová prezentace může mít hromadu podstránek. Viz http://www.jakpsatweb.cz/
Co takle si opravit ten nadpis? Doporučuji nadpis "Moto Bílina", vyhneš se slovu "Výtejte".
A nemá to být Moto dylina?
Dekuji za rady,určitě se na něco ještě budu potřebovat zeptat,ale snad se k tomu dopracuji re:lama každej někde začíná... :-)))
S přenosem mám ten samej problém, vše běží jakoby normálně, soubor se kopíruje z PC na web, ale po dokončení kopírování se nic v cílovým adresáři nezobrazí, nic se nezkopírovalo. ?

Jakub
No tak zadej webovou adresu toho souboru a podle toho jestli ho prohlížeč zobrazí tak hned uvidíš jestli se zkopíroval

PS: bylo by vhodné prozradit, která aplikace se chová tak záhadně
jakub: Mně se zobrazují všechny obrázky z tvé titulní strany.

BTW: Bylo by dobré k těm fotkám vyrobit náhledy. Stránka se pak bude zobrazovat rychleji.