Joomla

Prosím o pomoc, při nahrátí instalačky joomla na stránku www.privozecko.wz.cz/administrator píšu tuhle chybu

Parse error: parse error in /3w/wz.cz/p/privozecko/installation/index.php on line 37

Poradí mne někdo co stím díky
A co je na řádku 37 v installation/index.php?
v instal.php řádku 37 je tohle While we have reports that Joomla! works on IIS server we recommend Apache

index.php řádek 37 je */
Ve složce instal je taky index.php a v řádku 37 nemá nic, je to poslední prázdný řádek
<HTML>Vypněte zobrazování reklamy dole.</HTML>
Nějak nechápu, co má společného adresář installation s adresářem instal.
Reklamu jsem přepnul nahoru a stejně to nejde
<HTML>A nahrát tu Joomlu znova. A abych vás ušetřil dalších problémů - Joomla vyžaduje pár úprav, aby mohla běžet v prostředí zabezpečeného free hostingu.</HTML>
Prosímtě a pomohl bys mne stím me icq je 425 890 918
Reklamu jsem dal zpět nahoru a nahrál znova a opět tam je nějaká chyba píše to
Warning: import(): Unable to access /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Warning: import(/3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Warning: import(): Failed opening '/3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Fatal error: Class jtemplate: Cannot inherit from undefined class pattemplate in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/joomla/template/template.php on line 29
V nastavení reklamy nastav NAHORU a zadej relativní cestu k souboru reklama.html (soubor musíš vytvořit). Pak celý Joomla znovu nahraj na server. Pokud sám neumíš vyhledávat, koukni sem: http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&search=joomla&globalsearch=1&match=1&date=180&fldsubject=1&fldbody=1
Reklamu jsem dal nahoru a cestu jsem zadal tuhle http://www.privozecko.wz.cz/index.php

stejně to nefunguje
Aha. A číst umíš? Tak si znovu přečti ten můj canc.
Mezitím můžeš ještě požádat moderátorku Thalii o odstranění reklamní lišy.
p. LAMA mohu vás požádat o pomoc s nahrátí joomly třeba se domluvit na icq 425 890 918 předem díky
<HTML>Do cesty napiš jen reklama.html. http://www.privozecko.wz.cz je špatně. Jestli máš v nějakém souboru banner vložený, tak ho přesuň do reklama.html.

Koukla jsem se do libraries/pattemplate/patTemplate.php a takový soubor tam není, zato je tam pattemplate.php. Zkus ho přejmenovat na patTemplate.php.</HTML>
udělal jsem vše jak píšete a stejně to nejde
píše to tohle
Warning: import(): Unable to access /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Warning: import(/3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Warning: import(): Failed opening '/3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Fatal error: Class jtemplate: Cannot inherit from undefined class pattemplate in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/joomla/template/template.php on line 2
To asi nezvládnu opět nějaká chyba

Warning: import(): Unable to access /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Warning: import(/3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Warning: import(): Failed opening '/3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/pattemplate/patTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/loader.php on line 80

Fatal error: Class jtemplate: Cannot inherit from undefined class pattemplate in /3w/wz.cz/p/privozecko/libraries/joomla/template/template.php on line 29
Pokud by sis přečetl alespoň pár příspěvků v tom vyhledávání (psal jsem ti odkaz) a věnoval pozornost hned nahoře odpovědi moderátora Nípala, tak bys pochopil, že Joomla je pěkná mrcha a na webzdarma poběží asi jako ovce na jatka (když ji tam dokopeš). Nevím, co chceš provozovat za web, že potřebuješ tak náročný redakční systém a k tomu 500 MB prostoru (viz reklamní lišta a banner). Zvol si něco jednoduššího (a na wz provozovatelnějšího).
PS: ICQ a podobné nesmysly nepoužívám.