Reklamní proužek a přenos souborů

Dobrý den prosím Vás mohl byhc Vás moc poprosit o zrušení horního reklamního proušku na webu restauracegolf.wz.cz.Za kladne vyřízení předem moc děkuji. A ještě byhc se chtěl zeptat jetsli nevíte proč když chci přenést na web pomocí ftp klienta video soubor typu flv který má necelých 8 mb se mi to vždy uprostřed nebo v nějaké fázio prostě sekne a nic s tím neudělám:( děkuji
S proužkem ti nepomůžu (snad jen neskonalá laskavost moderátorky Thalie ♀ tě spasí).
Max. velikost uploadu je nastavena na 2 MB (alespoň myslím). Změnit si to můžeš pomocí souboru .htaccess použitím: php_value upload_max_filesize 10M (nebo kolik potřebuješ). Maximum je kolem 40 MB.
<HTML>Lama: <cite>pomocí ftp klienta</cite>

To asi nebude přes http, víme?

Petr Vašek: S tím neporadím - možná pomůže výpis logu.</HTML>
no vzhledem k tomu, že se ten zázrak, který tu funguje jako správce souboru, jmenuje:
phpWebFTP 3.3 By Edwin van Wijk
tak to víme nemusí být až tak na 100% jisté...
<HTML>ds: Tak či onak Petrovi .htaccess nepomůže.

PS. Za <i>víme</i> je otazník a navíc je v té větě <i>asi</i>.</HTML>
Uvidíme, co na to Petr vašek. Třeba nás pošle do Pr..čic všechny oba tři.
<HTML>Lištu jsem vypnula.</HTML>
Předem chci moc poděkovat moderátorce za zrušení proužku, velice si toho važim. Co se týče rád ktere mi tady pánové dali tak nic nefungovalo do chvíle než jsme změnil FTP klienta. Nikdy jsem neměl problém s klenteme který má Total COM v sobě ale zde asi problém byl. Soubor je na serweru a ja sem happy:0) za rady moc děkuji.